Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Były szef CBA kpi z żon polityków opozycji i z torturowanego księdza. "To trochę żenujące"

Przez 6 lat za poprzednich rządów PO-PSL kierował Centralnym Biurem Antykorupcyjnym. Dziś niczym internetowy troll kpi z żon polityków PiS i w niewybredny sposób - z księdza Michała Olszewskiego, a także... z ikony. Oburzający wpis Pawła Wojtunika doczekał się wielu ostrych reakcji.

Paweł Wojtunik
fot. Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Ksiądz Michał Olszewski, który został tymczasowo aresztowany przez sąd po wniosku prokuratury Bodnara, poinformował w relacji z zatrzymania, że był torturowany przez funkcjonariuszy. Podobne relacje docierają od dwóch urzędniczek, które zostały również aresztowane w sprawie Funduszu Sprawiedliwości. Dziś przed Sejmem odbył się protest w obronie kapłana i przeciwko stosowaniu tortur. 

[polecam:

Tymczasem, środowisko koalicji 13 grudnia naśmiewa się z całej sytuacji. Mimo dramatu, jaki przeżywa kapłan oraz dwie urzędniczki, wobec których stosowane są niewspółmierne do sprawy środki, niektórych trzyma się dobry humor. Choć "humor" w tym przypadku to chyba słowo na wyrost, biorąc pod uwagę na przykład taką twórczość.

- Poprzednio o uwolnienie dwóch „torturowanych” osadzonych Prezydenta Dudę prosiły ich dwie drugie żony… Teraz, pewnie z powodu braku żony, jesteśmy rozmiękczani metodą na modlitwy i więzienne ikony… - napisał były szef CBA za poprzednich rządów PO-PSL Paweł Wojtunik.

Prymitywny ton, w jaki uderzył Wojtunik, spotkał się z reakcją komentatorów:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Paweł Wojtunik #CBA #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo