Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Rząd Tuska "to rząd likwidatorów". Kaczyński: Polska potrzebuje być na TAK. Dla inwestycji, innowacji, rozwoju

- Polska szła pod naszymi rządami prostą drogą, drogą rozwoju, ku temu, by polski naród żył lepiej - mówił podczas konwencji samorządowej PiS szef partii Jarosław Kaczyński. Tymczasem, jak wskazał, od  grudnia zeszłego roku mamy do czynienia z rządem, który nieustannie mówi "nie". - Polska potrzebuje być na "tak" - dla inwestycji, dla różnego rodzaju innowacji, na "tak" przede wszystkim dla rozwoju - dodał.

Jarosław Kaczyński
PiS - x/PiS

- Od  grudnia zeszłego roku mamy do czynienia z rządem, który nieustannie mówi "nie". Przede wszystkim mówi, że nie będzie kontynuował, ale mówi także, że nie będzie inwestował, że nie będzie naprawiał, że nie będzie podejmował przedsięwzięć, które są już zaawansowane

- mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński. 

Jak dodał, rząd Tuska bardzo często lubi się posługiwać także słowem "likwidacja". 

- Można powiedzieć, jest to rząd likwidatorów. To jest rząd, który podjął wysiłek zmierzający ku temu, by coś, co działo się w Polsce, co było dla Polski bardzo dobre, zostało właśnie zlikwidowane. A Polska potrzebuje być na "tak"

- podkreślił.

- My wszyscy powinniśmy być na "tak", musimy być na "tak" dla inwestycji, dla różnego rodzaju innowacji, na "tak" przede wszystkim dla rozwoju. O tym nic nie słychać. Można powiedzieć, że Polska szła pod naszymi rządami prostą drogą, drogą rozwoju, ku temu, by polski naród, ale to słowo naród w tym wypadku odnosi się do każdego obywatela, żył lepiej. Żeby szło ku dobremu. O tym nie słychać i można powiedzieć, że z tej drogi weszliśmy w jakiś zaułek. Zaułek, z którego nie bardzo widać wyjścia. To trzeba przerwać. Dlatego musimy dzisiaj tu, ze stolicy Polski, powiedzieć głośno: jesteśmy na "TAK"

- dodał.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#PiS #Jarosław Kaczyński #wybory samorządowe

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo