Jak informowaliśmy wcześniej na naszych łamach, to właśnie 7 marca w słynnej hali Sokół Prawo i Sprawiedliwość ogłosi kandydata na premiera, a następnego dnia ma on ruszyć z serią spotkań po Polsce.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości opublikował komunikat za pośrednictwem serwisu X.
„Receptą na zwycięstwo jest jedność, a wszelkie próby jej podważania to realizowanie scenariusza obecnej koalicji rządzącej. Pokazaliśmy, że działając wspólnie, potrafimy zwyciężać”
– napisał.
Jak dodał:
„Przed nami wytężony czas pracy i przygotowania do właściwej kampanii parlamentarnej. Marsz rozpoczynamy 7 marca 2026 r.! Szczegóły już wkrótce. Bądźmy razem. Tylko zwycięstwo zjednoczonego obozu patriotycznego zapewni Polsce bezpieczną i stabilną przyszłość”.
Receptą na zwycięstwo jest jedność, a wszelkie próby jej podważania to realizowanie scenariusza obecnej koalicji rządzącej.
— Jarosław Kaczyński (@OficjalnyJK) February 28, 2026
Pokazaliśmy, że działając wspólnie, potrafimy zwyciężać.
Przed nami wytężony czas pracy i przygotowania do właściwej kampanii parlamentarnej.
Marsz…