Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Wassermann dla Niezalezna.pl: „Prezydent miał rację, ale cofnął się, by ratować niewinnych ludzi”

"Wielki szacunek z mojej strony dla pana prezydenta, że poświęca siebie, by ratować innych ludzi. Cofa się, chociaż absolutnie miał i ma rację" - oceniła dzisiejszą zapowiedź ponownego ułaskawienia posłów PiS Małgorzata Wassermann. W rozmowie z portalem Niezależna.pl podkreśliła ona, że prezydent robi to, bo jest wielkim Polakiem.

Andrzej Duda
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Poseł Prawa i Sprawiedliwości była obecna na dzisiejszym Proteście Wolnych Polaków. "Frekwencja ogromna, odzew ogromny, społeczeństwo bardzo poruszone. Jest nas tutaj naprawdę bardzo dużo, nie będę mówiła ile, bo nie jestem w stanie tego policzyć. Drugie tyle, a może i dziesięć razy tyle przed telewizorami. Jak wyjeżdżałam z Krakowa wielu ludzi mówiło mi, że nie są w stanie jechać, ale są z nami, trzymają za nas kciuki. Całą drogę wysyłali sms-y" - mówiła w rozmowie z Niezależna.pl

Oceniła, że jest to ogromna siła i "ogromna niezgoda na to, co robi Tusk, co robi Sienkiewicz, czy Bodnar". "Społeczeństwo polskie nie zgodzi się na bezprawne działania w stosunku do Polaków, posłów, demokracji" - dodała.

Nasz reporter zapytał też o wyrażaną wielokrotnie przez polityków chęć, by z protestującymi byli dziś Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik, których ponowne ułaskawienie zapowiedział prezydent. "To jest absolutnie nierealne, zważywszy na ogromną złą wolę po stronie rządzących" - oceniła. Przypomniała, że aby trafić do więzienia obecnie jest "długa kolejka", a w tym przypadku "coś się zadziało", że znalazły się miejsca od razu.

Zapytaliśmy także o opinię na temat samego faktu, że prezydent Andrzej Duda zdecydował się na ponowne ułaskawienie posłów.

Wielki prezydent z wielkim sercem. Stoję na stanowisku, że robi to, bo jest wielkim Polakiem i nie chce nie chce by ludzie niewinni przebywali w więzieniu. Zachowania i gesty wobec prezydenta do tej pory są niezgodne z prawem. Prezydent posiada prerogatywę i z niej skorzystał. Wielki szacunek z mojej strony dla pana prezydenta, że poświęca siebie, by ratować innych ludzi. Cofa się, chociaż absolutnie miał i ma rację

– stwierdziła Małgorzata Wassermann.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Andrzej Duda #Małgorzata Wassermann #Mariusz Kamiński #Maciej Wąsik #Protest Wolnych Polaków

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Aleksander Mimier,Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wideo