Posłanka PO pisze o "rozwiązaniu PiS we wrześniu". Internauci w śmiech

- Czy to możliwe? W kuluarach plotkują, o rozwiązaniu PiS we wrześniu. Sytuacja jest tak zła, że nie zdziwi mnie wprowadzenie stanu wyjątkowego - taki wpis opublikowała na Twitterze mało znana posłanka Platformy Obywatelskiej Anna Wojciechowska. - Nie wiem o jakich kuluarach mówi Pani Poseł, ale trochę niezręcznie dopytywać... - odpowiedział jej Szymon Szynkowski vel Sęk.

facebook.com/AnnaWojciechowska.Elk, twitter.com/AnnaWoj88279138

"Czy to możliwe? W kuluarach plotkują, o rozwiązaniu PiS we wrześniu. Sytuacja jest tak zła, że nie zdziwi mnie wprowadzenie stanu wyjątkowego. Pisowcy zaprzeczają, a więc to jest możliwe?!"

- napisała na Twitterze Wojciechowska. 

Jej wpis wywołał sporo komentarzy polityków i dziennikarzy. 

"Najlepszą bronią przeciwko głupcom jest obojętność, milczenie. Stosując tę zasadę, o której napisała znana włoska dziennikarka z obojętnością pomilczę nad pani głupim tweetem"

- napisał Jan Mosiński, poseł PiS. 

"Nie wiem o jakich kuluarach mówi Pani Poseł, ale trochę niezręcznie dopytywać..."

- napisał Szymon Szynkowski vel Sęk, sekretarz Stanu w MSZ. 

Z kolei dziennikarz Marcin Dobski prześledził poprzednie twitterowe aktywności posłanki Wojciechowskiej. Podawała ona dalej fake newsy według których TVP podała informację o tym, że "Morawiecki wysadził pod Kijowem dwa czołgi i trzy transportery". Sytuacja miała miejsce 27 lutego, czyli niedługo po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji. 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo