Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Prezes PiS rusza w trasę po kraju: Wspólnie piszemy program. Przyszłość to Polska [ZOBACZ SPOT]

Prawo i Sprawiedliwość rusza w trasę programową po kraju. Zapowiedziano dziesiątki spotkań oraz rozmowy z Polakami Jarosława Kaczyńskiego oraz wielu polityków PiS. „Zawsze nasze programy były poważne i później realizowane. Programy powstawały po długiej rozmowie z Polakami prowadzonej w różnych okolicznościach. Różne mieliśmy możliwości, ale ta rozmowa była zawsze. Są eksperci, którymi są zwykli Polacy ze swoimi potrzebami, ze swoimi różnego rodzaju także obawami, nawet frustracjami. To są ci, którzy przekazują nam tą prawdziwą wiedzę o potrzebach naszego narodu, naszego społeczeństwa”. – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

youtube.com/@pisorgpl/

Już w najbliższy weekend pod hasłem „Przyszłość to Polska” odbędą spotkania premiera Mateusza Morawieckiego, Beaty Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS z wyborcami. 

Z tej okazji wyemitowano spot zapowiadający najnowszą inicjatywę Prawa i Sprawiedliwości. Na filmie można dostrzec ujęcia z największych konwencji oraz spotkań terenowych prezesa PiS, premiera Morawieckiego, byłej premier Szydło i szefa MON Mariusza Błaszczaka.

„Program PiS pisany zawsze jest tak samo – z Polakami, najważniejszymi ekspertam. Naszym obowiązkiem jest skuteczna realizacja tych oczekiwań”.

– mówi lektor.

Polska jest dzisiaj inna, lepsza niż była prawie już 8 lat temu. Inne są też potrzeby, inne są ambicje. Powstały też nowe problemy, w tym te najtrudniejsze - jak kryzys ekonomiczny, który przejawia się z punktu widzenia obywateli przede wszystkim w inflacji, no i wojna - to największe z wyzwań. I na te wszystkie wyzwania właśnie musimy odpowiedzieć.

– mówił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński zapowiedział 1000 spotkań z Polakami, w których wezmą udział najważniejsi działacze obozu rządzącego z premierem Mateuszem Morawieckim na czele.

Ci, którzy tutaj stoją - z panem premierem ma czele - to tylko stosunki to niewielka część naszej drużyny. Ta drużyna, to będą w gruncie rzeczy wszyscy nasi parlamentarzyści. Tych rozmów będzie 1000. Rozpoczynamy tą drogę i później nastąpi ten moment pracy, pewnie w tym porządku, który zwykle miał miejsce, ale nie będę go tutaj bliżej opisywał. No i wreszcie będziemy przedstawiać nasze wnioski, ale wnioski, które będą się wywodziły z potrzeb, z tego wszystkiego, co usłyszeliśmy i co dominowało, co pokazywało te główne trendy w społecznym myśleniu i główne elementy odnoszące się do tego, co musi być jeszcze w Polsce załatwione, żeby Polska była silniejsza, żeby była bezpieczna i żeby Polska była krajem, który realizuje to, co wielu ludziom w Europie wydawało się niemożliwe. To znaczy, żebyśmy stali się państwem, w którym rodzinom żyje się nie gorzej, a często lepiej nawet od tych starych, zachodnich, bogatych demokracji. Niektórzy już przed tym właśnie na Zachodzie ostrzegają. Mówią o tym ze zdumieniem, z rodzajem oburzenia, chociaż jesteśmy do nich pozytywnie nastawieni, bo Polska jest przyszłością. Przyszłością jest Polska.

– oznajmił Jarosław Kaczyński.

 Źródło: Niezalezna.pl, pis.org.pl

 

#wybory #kampania wyborcza #wybory parlamentarne #Jarosław Kaczyński

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo