Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Kuźmiuk dla Niezależna.pl o spocie PO. Próba zaspokojenia oczekiwań spod znaku ośmiu gwiazdek

Spot Platformy Obywatelskiej o rzekomej pr-rosyjskości PiS obliczony był na zaspokojenie oczekiwań tych najbardziej skrajnych środowisk spod znaku Silnych Razem i "ośmiu gwiazdek" oraz próbą odwrócenia wektorów i przykrycia tego wszystkiego, co robiła PO przez ostatnie lata w relacjach z Rosją. Publikacja tego rodzaju rzeczy jest po prostu skrajną nieodpowiedzialnością. Publikacja klipu chwilę po tym, co się wydarzyło na Słowacji. może posłużyć do "wyhodowania kolejnego Cyby" - ostrzega poseł Prawa i Sprawiedliwości (PiS), Zbigniew Kuźmiuk.

Zbigniew Kuźmiuk
Zrzut ekranu - Telewizja Republika

Jak przypomina w rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości (PiS), Zbigniew Kuźmiuk - politycy PO przez lata swych rządów oraz później, kiedy zasiadali w ławach opozycji, byli prorosyjscy i przykładów tego jest bardzo wiele, co pokazuje serial "Reset". Produkcja ta mocno zabolała PO, o czym świadczy fakt, że zaraz po przejęciu Telewizji Publicznej przez Koalicję 13 Grudnia produkcja została wykasowana ze wszystkich możliwych miejsc. 

Można przypomnieć chociażby umorzenie 1,2 mld złotych długu Gazpromowi, była też próba sprzedaży Lotosu oraz brak wystarczających działań mających zablokować Nord Stream 2. Polska za rządów PO-PSL oddała ponadto śledztwa smoleńskie Rosjanom. Także kiedy byli w opozycji działali przeciwko bezpieczeństwu Polski. Posłowie PO głosowali przeciw powstaniu zapory na granicy polsko-białoruskiej

– przypomina poseł PiS.

Ten klip obliczony był na zaspokojenie oczekiwań tych najbardziej skrajnych środowisk spod znaku Silnych Razem i "ośmiu gwiazdek" oraz próbą odwrócenia wektorów i przykrycia tego wszystkiego, co robiła PO przez ostatnie lata w relacjach z Rosją. Odnoszę wrażenie, że część zwolenników i dziennikarzy, którzy generalnie wspierają PO, też nie kryją oburzenia tym spotem

– wyjaśnia Zbigniew Kuźmiuk.

Gdyby rząd Mateusza Morawieckiego nie dostarczył w pierwszych tygodniach regularnej inwazji Rosji na Ukrainę ponad 300 czołgów, przeszło 700 innego rodzaju wozów opancerzonych i niezliczonej ilości amunicji, to nie byłoby już wolnej Ukrainy. - Mówienie, że taka partia, której rząd zrobił, co zrobił, jest prorosyjska, to po prostu aberracja - przekonuje polityk PiS.

Poseł Kuźmiuk ostrzega, że publikacja klipu PO chwilę po tym, co się wydarzyło na Słowacji, to "próba wyhodowania kolejnego Cyby". 

Jest bardzo dużo ludzi zaburzonych, którym wystarczy lekka inspiracja, aby mogli się posunąć do tego typu rzeczy. To jest skrajnie nieodpowiedzialne i głupie, same zaś informacje zawarte w klipie są nieprawdziwe

–  mówi poseł PiS.

Prawo i Sprawiedliwości odpowiedziało nie spotem przypominającym prorosyjskość PO, ale nawiązującym do słów śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który mówił, że trzeba mieć po prostu Polskę w sercu oraz myśleć i działać na rzecz kraju - kończy poseł PiS.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#PiS #PO #polaryzacja #Tusk #klip #Zbigniew Kuźmiuk #wybory #Sejm

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Paweł Kryszczak
Wczytuję ocenę...
Wideo