Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Kaczyński w Chojnicach. Awantura na spotkaniu z prezesem PiS. Ktoś zakłócił przemówienie

Podczas spotkania Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Chojnic jeden z uczestników wydarzenia postanowił je zakłócić. "Czego ty się boisz człowieku?" - krzyczał do szefa partii rządzącej. Prezes Kaczyński przerwał poruszenie, które wywiązało się w sali. - Niech pan nie przerywa spotkania - upomniał mężczyznę.

Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Chojnicach
fot. Twitter/PiS

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedził Chojnice, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Tam mówił o tym, co dzieje się często przy okazji tego typu wydarzeń. 

- Słyszeliśmy przed chwilą, jak się dobijano siłą, by wejść do tej sali, żeby uniemożliwić to spotkanie. Jesteśmy gotowi odpowiadać na każde pytanie, dyskutować z każdym, ale dyskutować, a nie uczestniczyć w awanturach, albo nawet w bójkach

- mówił prezes PiS. 

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" - głosi przysłowie. Nagle z sali odezwał się mężczyzna, który postanowił zakłócić przemówienie:

To czemu nie wpuściliście radia lokalnego, po co tu sprowadziliście 400 policjantów. Czego ty się boisz człowieku? To jest odwaga? Nie zaprosiliście lokalnych mediów, czego wy się boicie. 

W sali wywiązała się słowna awantura. Przerwał ją dopiero prezes Kaczyński, który uciszał wszystkich w sali.

- Niech pan nie przerywa spotkania, ja w tej chwili przemawiam, może by mi pan był łaskaw, żeby mi pozwolić. A ja później na to wszystko odpowiem. Powiem o tym na końcu spotkania, proszę być pewnym, że odpowiem na to pytanie

- zapewnił. Dodał przy tym, że chce, by spotkania z mieszkańcami były spokojne. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Chojnice #Jarosław Kaczyński

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo