Tak wyglądało zakończenie ostatniego posiedzenia Sejmu! Kto zabrał głos wieńczący IX kadencję?

IX kadencja Sejmu obfitowała w 81 posiedzeń izby. Dziś odbyło się ostatnie z nich przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. W dostojnej atmosferze laskę marszałkowską pochwycił jeden z wicemarszałków. I wymienił kilka serdeczności z ostatnim przemawiającym posłem.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
- Zamykam 81., będące jednocześnie ostatnim posiedzeniem Sejmu IX kadencji – rzucił w dostojnym tonie wicemarszałek Piotr Zgorzelski
fot. iTV Sejm

- Spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność – jako ostatni zabieram głos w IX kadencji Sejmu – przyznał Konrad Frysztak z Koalicji Obywatelskiej, wchodząc na mównicę.

Poseł postanowił zadbać o swoich przyszłych wyborców. - Radomianie czekają na odpowiedź, co z pieniędzmi na likwidację nielegalnego składowiska odpadów. Trzeba pamiętać, że to składowisko powstało nielegalnie w ostatnich miesiącach – przypomniał.

Podkreślił, że „nie zostawi tej sprawy”. - Mieszkańcy Radomia, będę walczył o pieniądze, by można było zlikwidować nielegalne składowisko odpadów. Radom jest najważniejszy – padły ostatnie słowa z ust posła.

Zwracając się do marszałka Zgorzelskiego podziękował, że ten dbał o to, by każdy przemawiający miał odpowiednio dużo czasu na zabranie głosu.

- Wygląda na to, że na tym zakończyliśmy oświadczenia poselskie. Na tym kończymy 81. Posiedzenie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

– podkreślił wicemarszałek Piotr Zgorzelski, zamykający posiedzenie.

- Zamykam 81., będące jednocześnie ostatnim posiedzeniem Sejmu IX kadencji – rzucił w dostojnym tonie, trzykrotnie uderzając o podłoże laską marszałkowską.

 Źródło: niezalezna.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo