Strajk Kobiet po ataku na posła Sośnierza grozi innym politykom: To przyszłość was wszystkich

W trakcie protestów przed Sejmem doszło do przepychanek z policją. W pewnym momencie zaatakowany został poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz. Do zdarzenia odniosły się na Twitterze liderki Strajku Kobiet. Czy potępiły atak na parlamentarzystę? A skąd! Straszą pozostałych polityków, że tego typu zachowań będzie więcej…

twitter.com/patrykmichalski

Przed Sejmem wieczorem zebrali się protestujący. Wykrzykiwane są wulgarne hasła pod adresem partii rządzącej oraz Pawła Kukiza, który po środowym głosowaniu stał się celem hejtu. „Kukiz, ch**u, chodź na solo” - wzywali rozwścieczeni manifestanci, skandując do tego „j***ć PiS i Kukiza”. Zwolennicy opozycji są wspierani przez polityków: m.in. z Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050. 

Filmy, które pojawiły się w sieci, pokazują, jak zachowywały się demonstrujące przed Sejmem osoby. W pewnym momencie doszło do przepychanek z policją, zaatakowany został także poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Na twitterowym profilu Strajku Kobiet pojawił się wpis odnoszący się do tego skandalicznego incydentu. Jak przekonują poseł Sośnierz… „dostał wyrazy szacunku”.

Pan Sośnierz dostał wyrazy szacunku. Opluty, kop w tyłek. To przyszłość was wszystkich.
- straszą liderki Strajku Kobiet.

Pod wpisem wywiązała się żywiołowa dyskusja. Wielu internautów nie kryje swojego oburzenia. Negatywnie wypowiadają się nawet kobiety, które przyznają, że wcześniej brały udział w manifestacjach Strajku Kobiet. Pojawiły się też głosy zarzucające liderkom Strajku Kobiet hipokryzję:

 Źródło: niezalezna.pl

 

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Komentarze (125)
rodak 03.12.2021 12:03
prawica powinna być odpowiednio chroniona przed tą hołotą zatrudnioną przez bandę PO, na każdym większym wiecu zauważyć można „pustego drągala” na zdjęciu i jego intymidację posła za posłem. Czy prawica nie może zadbać o detal odpowiedniej obstawy paru „czołowych” z tej aktywnej bandy, wystarczą dwa, trzy pełne samochody stojących do tego badziewia i aby się pojawili a „piąta kolumna, byli SB + lgtb” byłaby z pewnością zdecydowanie bardziej cywilizowana a wysoki drągal + paru najbardziej agresywnych pokojowo spacyfikowani.
Anonim 14.08.2021 01:32
Gdzie jest biały Muppets....pojechała ze składkową kasą inwestować kapitał.
Anonim 13.08.2021 10:21
Przecież to są faszystowskie metody używane przez totalnych żeby przejąć władzę w Polsce. I dalej będziemy się przyglądać?
Anonim 12.08.2021 16:01
Czy "śliczna" Lempartowa też była ?
Rsz 12.08.2021 15:21
Strajk lesb i ich alfonsów biseksualnych
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo