Z OSTATNIEJ CHWILI
Senat przyjął bez poprawek nowelę ustawy, zgodnie z którą, gdy Wigilia przypada w niedzielę, to handel pracuje w dwie niedziele poprzedzające 24 grudnia • • •

Sejmowa większość przedstawiła kandydatkę na Rzecznika Praw Dziecka

Monika Horna-Cieślak jest kandydatką sejmowej większości na Rzecznika Praw Dziecka - przekazał w poniedziałek szef klubu KO Borys Budka. Podkreślił, że "wiedza, przygotowanie zawodowe i kilkunastoletnie doświadczenie wsparte rekomendacjami organizacji pozarządowych dają gwarancje, że to najlepszy wybór".

Monika Horna-Cieślak
printscreen - TVN via Youtube

Kandydatem sejmowej demokratycznej większości na Rzecznika Praw Dziecka jest mecenas Monika Horna-Cieślak. Wiedza, przygotowanie zawodowe i kilkunastoletnie doświadczenie wsparte rekomendacjami organizacji pozarządowych dają gwarancje, że to najlepszy wybór. Trzymam kciuki!

- napisał w mediach społecznościowych Budka.

Kadencja obecnego Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka upływa 14 grudnia br. Decyzją marszałka Sejmu Szymona Hołowni kluby na zgłoszenie kandydatów na RPD miały czas do dziś.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Monika Horna-Cieślak #rzecznik praw dziecka

mt
Wczytuję ocenę...
Komentarze (71)
Anonim 21.11.2023 08:32
Zrobiła "laskę" FUREROWI TO ......... JEST "KANDYDATKĄ" !!!!!
Anonim 21.11.2023 08:19
Ja PRD! Niech wreszcie skończy się ten SEN WARIATA ! bo dłużej nie da się wytrzymać tego już globalnego BEZKARNEGO, SKORUMPOWANEGO, BEZCZELNEGO lewackiego syfu zwanego "demokracją", infekującego nie tylko Polskę, ale i Europę, a nawet i cały świat.
Anonim 21.11.2023 08:06
Upsss! KOlejna aktywiszcze? hm... a jej doradcy to pewnie niekotna babciawiszcze "Kasia" i lempartwiszcze czarna błyskawica.
Anonim 21.11.2023 02:52
Adwokat nie jest zaraz Adwokat jakaś skorumpowana. Industrialna Aborcja dla Doktorów zarobkowicz, Grodzki & Koperta.
Anonim 21.11.2023 01:29
oni mają galaretę zamiast mózgów; główne hasło w wyborach to prawo do aborcji, a teraz powołują rzecznika praw dziecka, robią też z siebie obrońców niepełnosprawnych, chyba z powodu wyrzutów "sumienia", że nie zostali wyskrobani
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo