Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Minister Przemysław Czarnek dla Niezalezna.pl: To są najsilniejsze listy w historii Prawa i Sprawiedliwości

- To są listy zwycięzców (…) najsilniejsze „jedynki” jakie mamy i najsilniejsze listy w ogóle w historii Prawa i Sprawiedliwości. Jestem przekonany, że przyniosą nam bardzo poważne, okazałe zwycięstwo, a przez to zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości – powiedział w gorącym komentarzu dla naszego portalu po ogłoszeniu „jedynek” na listach PiS przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi minister edukacji i nauki prof. Przemysław Czarnek.

Przemysław Czarnek "jedynką" w Lublinie
Autor: Zbyszek Kaczmarek

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaprezentował dziś liderów list wyborczych ugrupowania w poszczególnych okręgach. Rzecznik partii Rafał Bochenek dodał, że są już „pełne listy” i począwszy od najbliższego weekendu „będą one prezentowane w poszczególnych okręgach łącznie z kandydatami w wyborach do Senatu”

O komentarz dotyczący kształtu list, a w szczególności doboru liderów tych list portal Niezalezna.pl poprosił ministra edukacji i nauki prof. Przemysława Czarnka, który jest „jedynką” w okręgu nr 6 obejmującym obszar miasta Lublin oraz kilku przylegających powiatów.

- Jeśli chodzi o listy i jedynki na tych listach, to to są listy zwycięzców, nie ma co do tego wątpliwości. To są najsilniejsze „jedynki” jakie mamy i najsilniejsze listy w ogóle w historii Prawa i Sprawiedliwości. Jestem przekonany, że przyniosą nam bardzo poważne, okazałe zwycięstwo, a przez to zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości

- powiedział.

W tym samym okręgu „jedynką” Koalicji Obywatelskiej została poseł Marta Wcisło. Odnosząc się do swojej konkurentki min. Czarnek stwierdził, że „z szacunkiem i z pokorą” odnosi się „do wszystkich kontrkandydatów”. - Także do pani Marty Wcisło – dodał.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października; Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów.
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#wybory #PiS #Przemysław Czarnek #listy wyborcze #jedynki

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Przemysław Obłuski
Wczytuję ocenę...
Wideo