Grodzki znowu chce być marszałkiem Senatu

Zgłosiłem swój akces, gotów służyć narodowi na stanowisku marszałka Senatu. Proces powołania marszałka Sejmu i Senatu wymaga rozmów politycznych, ale Donald Tusk pozytywnie ocenia moją pracę - mówił w Polsat News Tomasz Grodzki pytany czy rozmawiał z szefem PO o kolejnej kadencji na stanowisku marszałka Senatu.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Tomasz Grodzki
Fot. Tomasz Jedrzejowski/ Gazeta Polska

Grodzki pytany w Polsat News, czy rozmawiał z Donaldem Tuskiem o kolejnej kadencji jako marszałka Senatu odparł: "Zgłosiłem swój akces, gotów służyć narodowi na tym stanowisku, które jest dla mnie największym zaszczytem i honorem". Jak jednocześnie dodał, "proces powołania marszałka Sejmu i Senatu wymaga rozmów politycznych". "Ale Donald Tusk pozytywnie ocenia moją pracę" - zaznaczył.

Pytany, kiedy wyborcy poznają program PO odpowiedział, że 9 września w Tarnowie, będzie wielka konwencja. - "Przypomnę, że pan premier Tusk już dawno proponował "babciowe", "ZUS płatny od pierwszego dnia, a nie od 30" - wymienił.

Grodzki powiedział, że konsultował program PO w kwestii ochrony zdrowia. - "Będą zniesione m.in. limity szpitalne i przywrócone finansowanie in vitro" - ujawnił.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo