To wystąpienie Tarczyńskiego przejdzie do historii! "Uczcie się od Polski, bądźcie jak Polska" [WIDEO]

Nietęgie miny mieli lewicowi politycy europejscy, gdy na mównicę wyszedł Dominik Tarczyński. Europoseł PiS potrzebował zaledwie kilku minut, by rozprawić się z migracyjnym szaleństwem, które ogarnęło europejską elitę. - Nie potrzebujemy waszych "lekarzy" i nie potrzebujemy waszych "inżynierów". Weźcie sobie ich wszystkich i płaćcie za nich - mówił. To trzeba zobaczyć!

Dominik Tarczyński
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Szanowne lewactwo! - rozpoczął swoje przemówienie europoseł PiS Dominik Tarczyński, podkreślając, że jest szczęśliwy, iż może wziąć udział w debacie dotyczącej demokracji w Europie. 

Później przeszedł do konkretów: podawania najważniejszych przykładów dotyczących demokracji w Polsce.

- Polski naród odrzucił was, drodzy lewicowcy, osiem razy! - powiedział Tarczyński. - Osiem razy z rzędu przegraliście wybory w Polsce, zatem przyzwyczajcie się, bo przegracie po raz kolejny - dodał.

Następnie wymieniał dane dotyczące Polski:

  • najniższe bezrobocie w Unii Europejskiej
  • najwyższy wzrost PKB po covidzie w Unii Europejskiej
Nie opowiadajcie więc tych bzdur o potrzebie wykształconej imigracji, jak to usłyszeliśmy wczoraj. Nie potrzebujemy waszych "lekarzy" i nie potrzebujemy waszych "inżynierów". Weźcie sobie ich wszystkich i płaćcie za nich. My ich nie potrzebujemy, a wiecie dlaczego? Ponieważ w Polsce mamy zero ataków terrorystycznych! Dlaczego? Dlatego, że w Polsce nie ma nielegalnej imigracji!

– powiedział eurodeputowany.

"Nie pouczajcie nas o demokracji, ponieważ my wiemy, czym jest demokracja. Uczcie się od Polski, bądźcie jak Polska" - zakończył.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Dominik Tarczyński

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo