Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Była premier Beata Szydło wspiera Telewizję Republika! "Są prawdziwymi reprezentantami wolnego słowa"

Dziennikarze Telewizji Republika swoją pracą wykazali, że są prawdziwymi reprezentantami wolnego słowa. Większy zasięg Republiki uzyskany poprzez nadawanie naziemne będzie dobrze służył pluralizmowi i wolności mediów w Polsce" - napisała w mediach społecznościowych była premier Beata Szydło.

Beata Szydło
Zbigniew Kaczmarek - Gazeta Polska

Telewizja Republika złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o koncesję na naziemną telewizję ogólnopolską. Stacja Strefy Wolnego Słowa od miesięcy stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny stacji, zaapelował do Widzów oraz Czytelników o wsparcie tej inicjatywy.

I wsparcie jest widoczne! Nie tylko w petycjach do KRRiT wysyłanych mailowo i pocztą tradycyjną, ale również w wypowiedziach polityków różnych opcji. Starania Republiki popiera europoseł Beata Szydło (PiS). 

 - Telewizja Republika złożyła wniosek o koncesję na nadawanie naziemne. Dziennikarze Telewizji Republika swoją pracą wykazali, że są prawdziwymi reprezentantami wolnego słowa. Większy zasięg Republiki uzyskany poprzez nadawanie naziemne będzie dobrze służył pluralizmowi i wolności mediów w Polsce - napisała była premier.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Beata Szydło #Telewizja Republika

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo