Putin chce przejąć kontrolę nad Zachodem To jego ostateczny celi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Zdemolowano biuro poselskie Małgorzaty Gosiewskiej. „O takie działania panu chodziło, panie Tusk?”

Dzisiaj w nocy młodzi ludzie potraktowali to widać poważnie, wtargnęli siłą do biura poselskiego, wybili szybę, wyważyli drzwi – powiedziała na antenie TVP Info poseł PiS, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska.

twitter.com/MMGosiewska screen

W nocy wtargnięto do biura poselskiego Małgorzaty Gosiewskiej i Jarosława Krajewskiego.

Donald Tusk zapowiedział niedawno siłowe przejmowanie instytucji państwa polskiego. Jest reakcja. Dzisiejszej nocy wtargnięto do naszego biura poselskiego. O takie działania panu chodziło panie Donald Tusk?

– napisała na Twitterze parlamentarzystka i załączyła zdjęcia zdemolowanego biura.

Dzisiaj w nocy młodzi ludzie potraktowali to widać poważnie, wtargnęli siłą do biura poselskiego, wybili szybę, wyważyli drzwi. Poza tym szkód wielkich nie ma, natomiast jest to pewien sygnał tego, z czym się możemy liczyć w czasie kampanii wyborczej i do czego mogą nieodpowiedzialne słowa polityków prowadzić

– mówiła Małgorzata Gosiewska.

"Wzywam jednak totalną opozycję do umiarkowania, do tego by ważyć słowa i myśleć o tym, że wszyscy żyjemy w jednym kraju - tym krajem jest Polska. To naprawdę nie leży w naszej kulturze, by w ten sposób prowadzić walkę polityczną. Mierzmy słowa, uważajmy co mówimy, bo znajdą się ludzie, którzy mogą to potraktować w sposób dosłowny - czego przykład mamy dzisiaj właśnie w naszym biurze poselskim" – podała w rozmowie z reporterem poseł Gosiewska.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas konwencji tej partii mówił o Adamie Glapińskim, że "wyprowadzi gościa z NBP".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#polityka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo