Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Zapytano Tuska, czy obejrzy serial "Reset". Wymowna reakcja lidera Platformy Obywatelskiej [WIDEO]

"Reset" - to tytuł serialu prof. Sławomira Cenckiewicza i Michała Rachonia, w którym pokazana zostanie prorosyjska polityka prowadzona przez rząd PO-PSL. Premiera już 12 czerwca. Czy tę produkcję obejrzy sam Tusk? Zapytano go o to na konferencji prasowej. Jak zareagował?

Donald Tusk
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Wkrótce pokazane zostaną tajemnice resetu Donalda Tuska z Władimirem Putinem. Nieznane dokumenty i sensacyjne fakty na temat polsko-rosyjskiego resetu lat 2007–2015 ujawnią w serialu dokumentalnym prof. Sławomir Cenckiewicz i Michał Rachoń. Premiera serialu "Reset" już 12 czerwca w Telewizji Polskiej.

Lider Platformy Obywatelskiej został dziś zapytany na konferencji prasowej, czy zamierza oglądać serial "Reset", którego będzie w końcu jednym z głównych bohaterów. 

Pan żartuje teraz. Ale gratuluję poczucia humoru - odparł wyraźnie zmieszany.


W najnowszym numerze miesięcznika "Nowe Państwo" rozmowa Grzegorza Wierzchołowskiego z autorami serialu "Reset". Zapraszamy do lektury: "Nowe Państwo - Niezależna Gazeta Polska" dostępna również online na www.panstwo.net. Prenumeruj online na stronie prenumerata.swsmedia.pl.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#reset #serial #Donald Tusk

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wideo