Wałęsa z odezwą do narodu: „Nie mogę wytrzymać”. Chce stworzyć „spis odpowiedzialnych za stratę”

Były prezydent RP Lech Wałęsa nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w krótkim wystąpieniu w mediach społecznościowych zaapelował o zrobienie... spisu odpowiedzialnych "za stratę narodu polskiego". Z jego słów wynika, że chce obciążać finansowo wszystkich, którzy wspierają obecne rządy. Patrząc po wynikach głosowania w wyborach, byłaby to spora grupa.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Lech Wałęsa
fot. Facebook/Lech Wałęsa

- Zabieram dziś głos, bo nie mogę po prostu wytrzymać - zaczął swoje wystąpienie były prezydent RP Lech Wałęsa. Później dodał:

Straszne miliardy tracimy przez głupie rządzenie, przez złe zachowanie. Będziemy spłacać te długi, zabiorą nam pieniądze, które nam się należą. Tak nie może być. Ja proponuję, by jak najszybciej paru mądrych ludzi zrobiło listę, spis odpowiedzialnych za stratę narodu polskiego. I kiedy odzyskamy rządzenie przez odpowiedzialnych ludzi, ci którzy się wzbogacili, nagrabili pieniądze, aby potrącić im te wszystkie straty, do których ich rządzenie doprowadziło. Bo nie można karać niewinnych ludzi, którzy się nie zgadzali z takim rządzeniem.

Jaki pomysł na "potrącenie strat" ma Lech Wałęsa? Zdradził to w swoich kolejnych słowach. 

- Jestem przekonany, że sprawiedliwości musi być zadość. Musimy wreszcie doprowadzać do sprawiedliwości i do sprawiedliwej oceny. Pomyślcie o tym, jak obciążyć tymi stratami obciążyć tylko tych, którzy wspierają takie rządzenie, wspierają niszczenie Polski

- stwierdził. Chce "pozbawić zarobków, które kosztem Polski osiągnęli". 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Lech Wałęsa

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo