Tusk nie zaprosił jej nawet na marsz. Joanna z Krakowa? Nie znam. MEMY

Nie wiem, nie znam, zarobiony jestem. Borys Budka nie pamięta, kim jest pani Joanna z Krakowa, a Donald Tusk nie zaprosił jej nawet na marsz… który miał być zorganizowany z jej powodu. ZOBACZ MEMY

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Joanna z Krakowa
https://twitter.com/TomasTomaszek/screen

Po materiale TVN na temat Joanny z Krakowa, szef Platformy Obywatelskiej zapowiedział swój "Marsz miliona serc". Wydarzenie pierwotnie miało być wyrazem sprzeciwu wobec rzekomych ofiar antyaborcyjnego prawa w Polsce. - To nie tylko pani Joanna została upokorzona i ugodzona w samo serce - twierdził w lipcu Donald Tusk.

Dziś marsz, a kobieta, która szybko została bohaterką sprzyjających opozycji mediów i różnych antyrządowych środowisk została przez Tuska pominięta. Na demonstrację, która miała być zorganizowana z jej powodu, kobieta nie została nawet przez organizatorów zaproszona.

"Moja historia została wykorzystana do budowania politycznego kapitału i do przedwyborczej gry. (...) Mam wrażenie, że w momencie kiedy marsz został ogłoszony, to przestało chodzić o mnie czy o prawa reprodukcyjne kobiet, a najważniejsza stała się przepychanka z PiS-em"

–  podkreśliła kobieta.

 

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ

 Źródło: niezalezna.pl

 

#memy

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
gm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo