To szokuje! Za młodzi na wybory, ale już manifestują. Dzieci wciągane w polityczną grę

Nie będą głosować, ale za sprawą dorosłych już żyją polityką i wychowywani są w duchu nienawiści do obecnie rządzących. Wydarzenia, jakie odbyły się 4 czerwca, pokazują niepokojące zjawisko: dzieci wciąganych w politykę.

W Krakowie był kolejny przykład wciągania dzieci w politykę
Twitter/Bambo

4 czerwca w Warszawie odbył się marsz, który zwołał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Podczas marszu prezentowano wulgarne hasła i okrzyki, czemu przysłuchiwały się dzieci. To nie wszystko! Nagrano bowiem grupę dzieci, która wraz z dorosłymi krzyczała polityczne hasła przeciw Prawu i Sprawiedliwości. "PiS do piekła" - skandowali młodzi ludzie wciągnięci do politycznej walki.

Podobna sytuacja miała miejsce na manifestacji w Krakowie. Tam do mikrofonu dostała się dziewczynka, która... wykrzyczała płomienne przemówienie dotyczące praw kobiet.

Kobiety na początku nie miały swoich praw. Były traktowane inaczej od chłopaków. Po co? Co zmienia płeć? Co zmienia płeć? Kobiety dostały te prawa. A teraz PiS co chce zrobić? Chce nam je odebrać! - krzyczała dziewczynka, wokół której stało wiele osób dorosłych. Nikomu jednak nie przyszło do głowy pomyśleć, że niewłaściwe jest wciąganie dzieci do politycznej gry. A warto podkreślić, że mikrofon w ręku trzymała dziewczynka, której do "osiemnastki" na pewno jeszcze daleko, można wątpić czy skończyła 15 lat. Widać było, że bardzo przeżywa swoje wystąpienie - pytanie tylko, kto ją do tego skłonił i co w tym czasie robili jej rodzice. 

Wyżej wymienieni, choć w październiku do urn nie pójdą, bo są jeszcze na to za młodzi, to jednak już muszą żyć sprawami dorosłych. Tylko dzieciństwa szkoda...

 Źródło: niezalezna.pl

 

#polityka #dzieci

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (169)
Anonim 08.06.2023 07:30
to tradycja NKWD: wymordować patriotyczną ludność a w to miejsce wyhodowali własne nasienie ruskiego miru. 30% t.zw. Polaków głosuje niezmiennie na antypolskiego bękarta -volksdeutscha z Gdańska oraz jego POpleczników zainstalowanych w ojrokibucu pomimo jego stanowiska że polskość to nienormalność.
Murzyn 06.06.2023 21:04
Widać tu typowe objawy gretynizmu, z zadatkami na serafinizm.
Anonim 06.06.2023 20:00
kochani rodzice "pis do piekła" zadaliście sobie pytanie że jaki dorosną wasze pociechy czy wam właśnie nie zgotują piekła pamiętajcie nauka nie idzie w las życzę wam prostacy , uczyć dzieci pogardy do drugiego człowieka nie dorośliście żeby zostać rodzicami wstyd hańba patologia w najwyższym wydaniu
Miszka 06.06.2023 19:34
Tusk w Warszawie, zrobił to samo z dziećmi, co putin na wschodzie Ukrainy. Wykorzystał dzieci do zdrady. Po prostu: "ta sama szkoła."
Anonim 06.06.2023 16:24
Nasza Greta.Czy ona wie co wrzeszczy? Klaszczacy powinni zapasc sie ze wstydu pod ziemie. Co trzeba miec w glowie zeby wystawiac dzieciaka na posmiewisko.Zabraknie psychiatrow dla trzech pokolenien jednoczesnie.Czy obroncy praw dzieci spia?
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo