Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Dowiedz się więcej »

"Takich ludzi chce wprowadzić do Sejmu Donald Tusk". Jedna z partii KO ma w programie... eutanazję!

Koalicjant Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, partia Zieloni, ma w programie wyborczym wpisaną... eutanazję. Na ten fakt zwrócił uwagę dziś lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, co pokazuje, że opozycja nie szczędzi sobie wzajemnie dokładnej analizy programów i wytykania kontrowersji. Bo rzeczywiście, to jeden z postulatów programowych ugrupowania wchodzącego w skład Koalicji Obywatelskiej.

Donald Tusk
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL, który sam jest mocno krytykowany przez jednego z działaczy swojej partii, nie szczędził dziś mocnych słów... ugrupowaniom opozycyjnym. Zaczął od Lewicy.

-  Jak popatrzę na przykład na listę Lewicy (…) – pani Jana Shostak jest za tym, żeby aborcji dokonywać na dzień przed urodzeniem się dziecka. Kompletny odjazd, kompletne barbarzyństwo. Nie wierze, że wielu kandydatów Lewicy ma takie poglądy - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Poglądy Shostak są już znane, ale Kosiniak-Kamysz zwrócił uwagę na jeszcze jeden fakt: jedna z partii wchodzącej w skład KO ma w programie... eutanazję.

- Jeżeli bym popatrzył na listę PO, to tam Partia Zieloni ma eutanazję wpisaną w program wyborczy!  - powiedział.

Zieloni rzeczywiście domagają się "prawnej dopuszczalności eutanazji dla osób nieuleczalnie chorych, które, będąc w pełni władz umysłowych wyraziły komisyjnie (członek/członkini rodziny, lekarz/lekarka, sędzia) zdecydowaną wolę zakończenia swojego życia". 

"Takich ludzi chce wprowadzić do Sejmu Donald Tusk" - skomentował Sebastian Kaleta. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zieloni #Koalicja Obywatelska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo