Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Szef wszystkich szefów, reklamówka i 600 tys. euro. W internecie ożywienie - te memy trzeba zobaczyć! [ZDJĘCIA]

Internauci mają używanie - sieć zalała fala memów i komentarzy dotyczących Donalda Tuska i jego syna Michała. Oczywiście, chodzi o zeznania Marcina W. Wybraliśmy dla Czytelników porcję tych najcelniejszych i najśmieszniejszych.

fot. twitter.com

O temacie jest głośno od początku tygodnia. Zaczęło się od artykułu w "Newsweeku", w którym poruszone zostały wątki z zeznań Marcina W., współpracownika biznesmena Marka Falenty znanego z afery podsłuchowej. Donald Tusk zwołał konferencję prasową, na której potraktował zeznania Marcina W. jak prawdy objawione i zażądał ustanowienia komisji śledczej w ich sprawie.

W środę prokuratura upubliczniła zeznania Marcina W., który twierdził m.in., że Donald Tusk to "szef największej mafii w Polsce", nazywany był "szefem wszystkich szefów", a jego syn Michał przyjął 600 tysięcy euro łapówki. Biznesmen opowiadał, że zapakował pieniądze do taniej reklamówki, dodając, że ten "żul ma w torbie na jaką zasługuje". I cytował młodego Tuska, co jeśli kwota się nie zgadza grozi - "jak się je...łeś to ciebie od...ią".

Wątków jest wiele, a to jeszcze nie koniec, bo zeznań jest sporo. Jak to widzą internauci?


Więcej memów - sportowych, politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

 

#Donald Tusk #Michał Tusk #zeznania Marcina W.

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wideo