Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Skandal podczas rozmowy Lisa z Wałęsą. Były prezydent znów przekroczył wszelkie granice

Skandaliczne pytanie i równie szokująca odpowiedź. Tak wyglądał program prorządowego youtubera (chyba tak trzeba go teraz nazywać?) Tomasza Lisa, gdzie gościem był prezydent RP Lech Wałęsa. Człowiek, który był kiedyś głową państwa, mówił o "wariatkowie" i "samobójstwie" w kontekście Jarosława Kaczyńskiego.

Lech Wałęsa
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Były prezydent Lech Wałęsa, znany z niechęci do Prawa i Sprawiedliwości, gościł w programie internetowym jednego z najbardziej zagorzałych zwolenników Platformy Obywatelskiej w historii tej partii - Tomasza Lisa. Prowadzący rozmowę w pewnym momencie poszedł na całość. Zapytał Wałęsę: - Jaki koniec Kaczyńskiego byłby według Pana właściwy?

Ja już dawno powiedziałem i nie zmienię tego. Brat brata zabije, a potem kończy w wariatkowie albo popełni samobójstwo. Drugi z braci

– odpowiedź Wałęsy była szokująca.

"Dla przyszłego rozwoju Polski, żeby nikt podobnie nie postępował, musimy sprawy wyczyścić. Tu nie chodzi o to, żeby go trzymać w więzieniu, ale trzeba doprowadzić do oczyszczenia co oczyścić należy, by następne pokolenia nie popełniały błędów" - mówił były prezydent, stwierdzając przy tym, że "to jest koniec Kaczyńskiego i koniec PiS".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Lech Wałęsa #Tomasz Lis

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo