Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Samorządowcy nie zostawiają suchej nitki na liderze PO. Hasztag #OchłapyTuska robi furorę!

Donald Tusk uznał rządowe wsparcie dla samorządów za "ochłapy". Szybko obróciło się to przeciwko niemu - także samorządowcy ostro krytykują lidera PO, wskazując, że "dzisiaj Polska lokalna, niezależnie od sympatii do PiS, jest wielkim placem budowy". - Tak dużych pieniędzy na inwestycje jak za rządów PiS nigdy nie było - piszą przedstawiciele władzy lokalnej. A hasztag #OchłapyTuska jest coraz popularniejszy w sieci!

Donald Tusk
Fot.Malgorzata Armo / Gazeta Polska

Największe w historii wsparcie dla samorządów, przekazywane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości to dla Donalda Tuska „ochłapy”. Lider Platformy Obywatelskiej w taki sposób wyrażał się podczas jednego z niedawnych spotkań: - PiS daje ochłapy. Jeździ z tymi czekami od gminy do gminy.

Jak do słów lidera PO podchodzą samorządowcy? Warto oddać im głos.

Za czasów premiera Donalda „nic nie mogę” Tuska to faktycznie samorządy mogły liczyć jedynie na #OchłapyTuska. Dzisiaj Polska lokalna, niezależnie od sympatii do PiS, jest wielkim placem budowy. Te wyśmiewane czeki to najprostszy, największy i najlepszy program w historii Polski

– podkreślił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Prezydentowi Nadbereżnemu wtórują inni przedstawiciele władzy lokalnej, napędzając dyskusję pod hasztagiem #OchłapyTuska.

Rozmawiam z wójtami i burmistrzami powiatu mieleckiego. Jednomyślnie mówią, że tak dużych pieniędzy na inwestycje jak za rządów PiS nigdy nie było

– pisze radny powiatu mieleckiego Kacper Głaz.

Radna z Poznania Klaudia Strzelecka również potwierdza: "Wsparcie inwestycji samorządowych w czasach rządów PiS to historyczne wsparcie rozwoju miast i wsi. Nigdy wcześniej takiego nie było" - napisała.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#samorządowcy #Tusk ##OchłapyTuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo