Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Prowokator z Leżajska to były ZOMO-wiec z przeszłością w szkole SB? Zabrakło tylko rudej peruki

Na spotkaniu z prezesem PiS w Leżajsku pojawił się prowokator. Pojawiają się informacje, że mógł być to były ZOMO-wiec, z przeszłością także w szkole SB. Łudząco podobny człowiek zadawał pytanie także na spotkaniu Donalda Tuska, z tym, że był... w peruce z rudymi włosami (ale w tej samej koszuli). Widywany był też na zdjęciu z Adamem Bodnarem.

Prowokator z Leżajska to Jacek Mykita?
fot. - Twitter

Podczas spotkania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Leżajska na miejscu pojawił się mężczyzna, który postanowił dokonać prowokacji. "Osiem lat rządziliście, a gdzie jest wrak ze Smoleńska?" - pytał, oskarżając Kaczyńskiego, że "stworzył ideologię smoleńską". Prezes PiS odpowiedział, mówiąc, że to pytanie wskazuje, że "nawet na tej sali są ludzie Putina". Internauci szybko wychwycili, kim mógł być prowokujący jegomość.

Pytającemu zabrakło tylko... peruki?

A to ciekawe! Łudząco podobny człowiek - w takiej samej koszuli, z twarzy wręcz identyczny tylko... z rudymi włosami, wygląda na to, że w peruce - pojawił się na spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Przemyślu.

Mówił tam o "PiS-bandytach" i rekwirowaniu majątków członków PiS w formie składek zusowskich. - Sprowadzić ich emeryturę do końca życia do najniższego możliwego poziomu - podpowiadał Tuskowi. Niesamowicie podobny człowiek do prowokatora z Leżajska pojawił się też... na zdjęciu z Adamem Bodnarem. Przypadek? Ciężko w to uwierzyć.

Człowiek z Leżajska to... Jacek Mykita?

Internauci twierdzą, że mężczyzna, który prowokował w Leżajsku, może nazywać się Jacek Mykita. Co to za gość?

Nowy bohater TVN24 i Platformy - Jacek Mykita - to najpierw ZOMO-owiec w Warszawie (to nowość) a potem w szkole SB w Legionowie (Wyższa Szkoła Oficerska MSW im. F. Dzierżyńskiego), która jako jednostka organizacyjna bezpieki została objęta ustawą dezubekizacyjną. Tam zastała go transformacja (mówił o tym w jednym z wywiadów) i stąd suchą nogą trafił do UOP a potem ABW - pisze prof. Sławomir Cenckiewicz.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jacek Mykita #Leżajsk #spotkanie #prowokator

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo