Popis chamstwa Frasyniuka. „Zgoda buduje, obalmy te ch*je”. Szynkowski vel Sęk reaguje

Główne hasło marszu ogłoszone, reakcje zwolenników entuzjastyczne – zauważył minister ds. europejskich Szymon Szynkowski vel Sęk. komentując wulgarny wpis Władysława Frasyniuka, w którym zapraszał on na marsz organizowany przez Donalda Tuska.

Władysław Frasyniuk
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Frasyniuk, dawny polityk i działacz opozycji demokratycznej w okresie PRL, odniósł się we wpisie na Twitterze do organizowanego w Warszawie przez PO marszu, na który wzywał lider partii Donald Tusk. - "Szanowni Państwo, na dzisiejszy marsz idę z przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH*JE. Widzimy się na marszu ***** ***" – napisał.

Do wpisu odniósł się w wpisie na Twitterze Szynkowski vel Sęk. - "Główne hasło marszu ogłoszone, reakcje zwolenników entuzjastyczne #MarszNienawiści" – napisał.

Ulicami Warszawy przechodzi w niedzielę organizowany przez PO marsz, do którego w kwietniu wezwał lider partii Donald Tusk. Marsz "w samo południe 4 czerwca" ma być – jak deklarują jego organizatorzy – "przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską".

Udział w marszu zapowiedziały też inne ugrupowania opozycyjne. Marsz 4 czerwca ma się rozpocząć o godz. 12.00 i przejść z placu na Rozdrożu, przez plac Trzech Krzyży i Krakowskie Przedmieście na plac Zamkowy. Na placu na Rozdrożu i placu Zamkowym planowane są wystąpienia. Zasadnicze wystąpienie Donalda Tuska ma być na placu Zamkowym.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#polityka

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo