Seweryn, Kurdej-Szatan, Kraśko, Hołdys, Lis, Tuleya... "Doborowe" towarzystwo na marszu Tuska

Artyści-celebryci, aktywiści, dziennikarze, politycy (także w togach) - oni znaleźli się na liście obecności marszu Donalda Tuska. Lubelska PO zdradziła, kto wybiera się do Warszawy 4 czerwca. Zaglądamy na listę i... przeżywamy niemałe zaskoczenie.

Donald Tusk
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

W niedzielę ulicami Warszawy przejdzie organizowany przez PO marsz, do którego w kwietniu wezwał lider partii Donald Tusk. Udział w marszu zapowiedziały też inne ugrupowania opozycyjne - Lewica, PSL i Polska 2050 Szymona Hołowni. Na marszu obecni będą liderzy tych ugrupowań, ale mają nie zabierać głosu. Marsz 4 czerwca ma się rozpocząć o godz. 12 i przejść z Placu na Rozdrożu, przez Plac Trzech Krzyży i Krakowskie Przedmieście na Plac Zamkowy. Na Placu na Rozdrożu i Placu Zamkowym planowane są wystąpienia. Zasadnicze wystąpienie Donalda Tuska ma mieć miejsce na Placu Zamkowym.

Lubelska Platforma Obywatelska zdradziła, kto wybiera się na marsz. Postanowiliśmy przyjrzeć się kilku postaciom.

Kto wybiera się na marsz Tuska?

Swoją obecność zapowiada marszałek Senatu Tomasz Grodzki: ten sam, któremu prokuratura chciała postawić zarzuty korupcyjne, ale nie może, bo marszałek chowa się za immunitetem. "Licznik Grodzkiego" na Niezalezna.pl pokazuje już 804 dni!

"Wypier...ć" - kto jest autorem tych słów? Odpowiedź, po tzw. strajkach kobiet, nasuwa się sama - to liderka marszów pro-aborcyjnych Marta Lempart. Ona również 4 czerwca stawi się w Warszawie, by maszerować z liderem Platformy Obywatelskiej. Niedawno usłyszała... pięć zarzutów związanych z naruszeniem ustawy o rachunkowości i kodeksu spółek handlowych.

Będzie też Zbigniew Hołdys - muzyk, który już od dawna jako swoją główną działalność może wpisać "rozmowy o polityce". Rozprawia o niej często, a fakty nie mają większego znaczenia: na przykład niedawno z ofiary zrobił zabójcę, a mówił o zamordowaniu Marka Rosiaka przez działacza Platformy Obywatelskiej Ryszarda Cybę.

"Thank you, USA" - te słowa poznał cały świat. Radosława Sikorskiego nie może zabraknąć na marszu Tuska. Czy tym razem też będzie "dziękował" i komu?

"Drogie dziecko, pamiętaj, twoje zadanie jest im przypier****ć (...) Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier***m trzeba przypier****ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego, rozumienia, debaty. Nie, ku**a, przypier***ć" - to już najnowsze "dzieło" Andrzeja Seweryna. Aktor popisał się patologicznym monologiem i oczywiście również będzie maszerował razem z Tuskiem. Ciekawe, co powie na marszu...

Będzie też Piotr Kraśko: dziennikarz, który został skazany przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce na karę grzywny w wysokości 100 tys. zł za jazdę samochodem bez uprawnień. Kraśko był też bohaterem skandalu podatkowego, a 4 czerwca pójdzie w marszu z Tuskiem!

Zapowiada się też Lech Wałęsa. Były prezydent co jakiś czas narzeka na to, że nie ma za co żyć, bo prezydencka emerytura nie wystarcza (jak sam twierdzi - żona wydaje więcej), ale najwyraźniej na dojazd do Warszawy wystarczy. Tusk pewnie drży ze strachu, czy tym razem były prezydent nie wycofa swojego poparcia dla Platformy Obywatelskiej: to już się kiedyś zdarzyło!

"To jest ku**a "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!" - autorka tych słów to oczywiście Barbara Kurdej-Szatan. Hejtowała Straż Graniczną, a teraz Platforma Obywatelska szczyci się jej obecnością na marszu. Znamienne.

Jacek Dubois, Tomasz Lis, Krystyna Janda, Igor Tuleya - to kolejne osoby, które Platforma Obywatelska zapowiada jako uczestników marszu Donalda Tuska. Przekrój uczestników niedzielnego wydarzenia jest szeroki - od dziennikarzy, których czas już dawno minął, przez artystów po polityków w togach. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w niedzielę.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #marsz

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (184)
Anonim 04.06.2023 14:18
Wiecie juz teraz dlaczego Stalin wymordował polska inteligencje m.in. w Katyniu ? Zaprocentowalo na stulecia....co widac dzis w stolicy . Szkoda ze nie ma AK.
Anonim 04.06.2023 13:36
IDĄ JAK CIELAKI NA SZAFOT .SNUJA SIĘ ULICAMI.OK.80 % Z NICH TO POMIOTY PO KOMUCHACH CO STRACILI WYSOKIE EMERYTURY
Anonim 04.06.2023 13:32
MARSZ BEZNADZIEI.CZCZE GADANIE BEZ SKŁADU I ŁADU.
Anonim 04.06.2023 13:31
ZOBACZCIE ILU JEST JESZE DEWIANTÓW,ZŁODZIEI,TE ICH PRZEMÓWIENIA TO ŻENADA.GADAJĄ JAK DO DEBILI
Anonim 04.06.2023 13:02
Jednym słowem nic nowego. Te same zakazane zdradzieckie mordy !
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo