Marsz Tuska przeciw drożyźnie i złodziejstwu? Fogiel: Platforma będzie maszerować sama przeciw sobie

"To pierwsza w historii sytuacja, w której Platforma będzie maszerować sama przeciwko sobie" - ocenił tuskowy "marsz przeciw drożyźnie i złodziejstwu" Radosław Fogiel. Polityk Prawa i Sprawiedliwości skomentował także wypowiedź lidera PO, po której... "poczuł się 10 lat młodszy".

Jan Grabiec, Donald Tusk i Borys Budka
Tomasz Jędrzejowski / Gazeta Polska

Pytany o swoją obecność na pochodzie Tuska rzecznik PiS poinformował, że nie ma zamiaru tam się wybierać. Dopytywany przez dziennikarza Polsat News Fogiel znalazł jednak w tej inicjatywie coś ciekawego. "Wie pan, no pierwsza w historii sytuacja, w której Platforma będzie maszerować sama przeciwko sobie" - powiedział.

Rzecznik PiS odniósł się także do słów Donalda Tuska z wczorajszego wystąpienia.

I jeszcze jedna rzecz, znaczy, za to jestem Tuskowi nieco wdzięczny, bo wczorajsze jego wystąpienie sprawiło, że się poczułem prawie 10 lat młodszy, bo mówił, że się nie wybiera do Brukseli. Ostatni raz, jak mówił, że się nie wybiera do Brukseli w 2014 roku, to kilka tygodni później spakował walizki i pojechał no i to jest ta wiarygodność Tuska

– stwierdził Radosław Fogiel.

 Źródło: niezalezna.pl, Polsat News, 300polityka.pl

 

#Donald Tusk #Radosław Fogiel #Marsz Tuska

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Komentarze (191)
Anonim 26.04.2023 20:53
Ten marsz für Deutschland pod hasłem "Panowie, policzmy głosy" który dotyczył obalenia rządu Polskiego Jana Olszewskiego przez PO-miotów bolszewików chazarskich i KO-laborantów szwabskich w którym niemały udział miał TUSK , zapewne wspomagany będzie nie tylko przez NKWD-dzistów i UB-owców oraz ich bękartów ale też przez bojówki KOD-erastów reprezentujących żydokomunę.
Jerzy S 19.04.2023 10:43
Her Tusk pragnie upamiętnić swój udział w wałęsowym, haniebnym odwołaniu rządu Jana Olszewskiego. Podobnie jak wtedy chce się policzyć.
Stary Polak 19.04.2023 10:39
Trzech jełopów w marszu do Berlina po rady.....
Anonim 19.04.2023 10:26
Zbieg okoliczności ? w tym dniu 80 lat temu dziadek Tuska pacyfikował powstanców w gettcie warszawskim
Anonim 19.04.2023 10:24
Marsz POsr Esbeków UBków ,a PO każdej stronie ulicy będzie stała Budka toj toj ,za czyszczenie tego przybytku odpowiedzialny będzie Dupiarz
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo