Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Konfederacja chwali się rankingiem "wolnościowych posłów". Oprócz nich, jest tam też... Jachira

Konfederacja chwali się rankingiem przygotowanym przez członka jednej z liberalnych grup dyskusyjnych w mediach społecznościowych. Wśród 15 "najbardziej wolnościowych" posłów znalazło się 11 polityków Konfederacji i m.in. Klaudia Jachira. Kryteria oceny są zaskakujące. 

Zdjęcie ilustacyjne
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

- Ranking został sporządzony na podstawie głosowań posłów na Sejm RP IX Kadencji, które były najważniejsze z wolnościowego punktu widzenia. Za każde głosowanie za wolnościowym brzemieniem danego przepisu przyznany został 1 punkt, za każde głosowanie przeciwko wolnościowemu brzmieniu przepisu został odjęty 1 punkt, a za każde wstrzymanie się i nieobecność zostało przyznane 0 punktów. Dopuszczalne są maksymalnie 2 usprawiedliwione nieobecności, które nie zabierają punktów

- czytamy na stronie internetowej posła Jakuba Kuleszy. To kryteria rankingu, którego autorem jest, jak czytamy, "członek grupy Liberawka: Gabriel Brzeziński". 

Kryteria rankingu są zaskakujące. Jego liderzy głosowali m.in. przeciw darmowym lekom dla kobiet w ciąży, przeciw ustawie antyprzemocowej, przeciw bonowi turystycznemu, przeciw 14. emeryturze czy przeciw rodzinnemu kapitałowi opiekuńczemu. Pierwsze miejsce ex æquo zajęli posłowie Artur Dziambor, Dobromir Sośnierz, Jakub Kulesza i Konrad Berkowicz należący do Koła Poselskiego Konfederacja.

W najlepszej "15" rankingu, którym chwali się poseł Kulesza na swojej stronie internetowej, 11 miejsc zajmują politycy Konfederacji. Stawkę uzupełniają Stanisław Tyszka, Paweł Szramka, Andrzej Sośnierz i... Klaudia Jachira. Nie ma co, doborowe towarzystwo!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#konfederacja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo