Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Koalicja 13 grudnia chce uderzyć w wolne media? Kamiński: Telewizja Republika jest fundamentalnie ważna

"To, co się dzieje wokół KRRiT, to próba ingerencji w proces koncesyjny na multipleksie dotyczący Telewizji Republika" - powiedział poseł Mariusz Kamiński (PiS). W ocenie polityka opozycji, Republika jest fundamentalnie ważna.

Mariusz Kamiński
fot. Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Posłowie koalicji rządzącej złożyli w Sejmie wstępny wniosek o postawienie szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Macieja Świrskiego przed Trybunałem Stanu. Tę decyzję mocno krytykują politycy PiS.

- To, co się dzieje wokół KRRiT, to próba ingerencji w proces koncesyjny na multipleksie dotyczący Telewizji Republika - powiedział dziś w Chełmie poseł PiS Mariusz Kamiński, obecnie kandydat do europarlamentu.

Telewizja Republika jest fundamentalnie ważna z punktu widzenia demokratycznych praw naszych obywateli dotyczących swobodnego dostępu do informacji. 

– dodał były szef MSWiA.

W ocenie Kamińskiego, wniosek do Trybunału Stanu w sprawie szefa KRRiT, to "kolejne uderzenie ekipy Tuska w konstytucyjną, demokratyczną, instytucję". Kamiński zapowiedział: - To jest tępa siła! Wszystko to będzie rozliczone.

OGLĄDAJ NA ŻYWO TELEWIZJĘ REPUBLIKA:


 

 Źródło: Telewizja Republika

 

#Mariusz Kamiński #Telewizja Republika

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo