"Ich człowiek w Warszawie". Czy będzie trzeci film o Tusku? ZOBACZ MEMY

Kolejny film o Donaldzie Tusku okazał się telewizyjnym hitem. Co dalej? Czy będzie trzecia część? Internauci żartują, że na myśl o "trylogii Tulickiego" wiele osób z kręgu PO dostanie furii...

Donald Tusk
fot. Tomasz Jedrzejowski

"Nasz człowiek w Warszawie", a później "Ich człowiek w Brukseli" - filmy Marcina Tulickiego o Donaldzie Tusku biją rekordy popularności i pokazują, jaką politykę były premier prowadził w latach swoich rządów. Niewygodna dla Platformy Obywatelskiej prawda jest głośno przedstawiana opinii publicznej.

Po wczorajszej premierze filmu można tylko dopytać - czy będzie filmowy hat-trick o Tusku? Internauci żartują, że to już wzbudza emocje u lidera PO...

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #humor #memy

mk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (116)
Ob. Leśny 03.05.2023 13:49
W fizyce i polityce każda akcja może wywołać reakcję. Nawet najlepsza akcja polegająca na ratowaniu kraju z zapaści. Ale reakcja na najlepsze rządy w powojennej historii jest znamienna. Przypomina plakat "Zapluty karzeł reakcji" Rzuca nazwiskami zamiast problemami. I jest nawet nieco podobny.
Anonim 01.05.2023 18:40
Nastala moda na krecenie dokumentalnych fimow o i d i o t c h. To dobrze, bo materialu do tych seriali jest w obfitosci. Niech zostana jako historyczny dokument dla potomnych, jacy to idioci mili wplyw na losy Ojczyzny i Narodu.
Anonim 30.04.2023 15:34
Jesli Polacy w pore nie zmadrzeja, bedziemy miec same rozbiory Polski przez odwiecznych wrogow, a w Polsce same powstania, niepotrzebne przelewanie krwi, tragedie ludnosci, polskiej ludnosci, oraz bezgrniczne niszczenia kraju. Tusk o to sie postara z wdziecznosci za poparcie w wyborach.
Stary Polak 30.04.2023 11:19
Największy debil w Polsce to "ryży kundel".....czy niema jednego miejsca w zakładzie psychiatrycznym.
Anonim 30.04.2023 08:14
Für Teuche! Für komun€!
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo