Z OSTATNIEJ CHWILI
Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe ze Sturmem Graz 1:0 w meczu piłkarskiej Ligi Europy • • •

„Damski bokser? Cham?” - Sikorski krytykowany po ataku na Beatę Kempę. Lawina komentarzy

Wpis Radosława Sikorskiego, który w mediach społecznościowych zaatakował europoseł Beatę Kempę, wzbudził lawinę komentarzy. Taki sposób uprawiania polityki jest nie do przyjęcia. - Ten wpis to lizanie dna od spodu - pisze poseł Rafał Bochenek. Sama Beata Kempa podziękowała za wsparcie, jakie dociera do niej po chamskim wpisie polityka PO.

Radosław Sikorski
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Europoseł PO Radosław Sikorski przeszedł do uprawiania polityki w specyficznym stylu. "Walnij się w zatłuszczony łeb" - napisał do Beaty Kempy na Twitterze. Wcześniej... sam ją zaczepił, odpowiadając na jej wpis. Wiele osób, obserwujących wpisy Sikorskiego, nie mogło uwierzyć w taki poziom dyskusji. Polityk, który przez wielu zwolenników opozycji wskazywany jest jako wzór "europejskości", niczym internetowy troll wdaje się w przepychanki słowne, obrażając przy tym swoich politycznych przeciwników. 

Lawina komentarzy po wpisie Sikorskiego: "Lizanie dna od spodu"

- Ten wpis to lizanie dna od spodu. Lumpen polityka w wykonaniu damskiego boksera - skomentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

Podobne zdanie miał inny z parlamentarzystów PiS, Kazimierz Smoliński. - Chamski wpis Sikorskiego nie dziwi gdyż poziom tego polityka jest zakopany gdzieś głęboko pod chlewnią aby nie obrażać tamtejszych mieszkańców - napisał poseł.

Damski bokser? Cham? A może po prostu sfrustrowany egotyk? Każdy sam to oceni - dodaje poseł Janusz Kowalski z Solidarnej Polski.

Kempa: Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają po ataku Sikorskiego

Głos zabrała też zaatakowana słownie Beata Kempa. - Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie po ataku Sikorskiego. To dla mnie bardzo ważne - napisała na Twitterze.

Solidarna Polska domaga się przeprosin

"O tym, że Radosław Sikorski to prostak, wszyscy już wiedzą, ale brak reakcji Donalda Tuska na chamską napaść na Beatę Kempę świadczy także o +poziomie+ kultury osobistej Króla Europy"

- oświadczył na Twitterze Ziobro.

Wtórował mu na Twitterze minister w KPRM Michał Wójcik: "Polska polityka to nie rynsztok, gdzie wszystko wolno mówić. Oczekujemy przeprosin ze strony p. R. Sikorskiego wobec p. Poseł B. Kempy.

"Pan Sikorski przekroczył granicę przyzwoitości. Jeżeli Donald Tusk nie wyciągnie konsekwencji wobec swojego podwładnego za ten nienawistny bluzg wobec Beaty Kempy, oznaczać to będzie, że w Platformie szacunek wobec kobiet, żon, matek mają za nic. Taka ich kultura osobista"

- podkreślił wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Radosław Sikorski

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Komentarze (459)
Anonim 23.10.2021 02:21
cham ... prawdziwy cham ... jakby byl tym lordem i gentelmenem wyslalby jej 100 euro na fryzjera !
Fnk 22.10.2021 15:42
Zaszczany luj.
Anonim 22.10.2021 08:37
Klempa ty Rydzykowy Wycieruchu na twoich Kudłach można by nagotować Wielki Sagan Tłustej Repety
spokojny 22.10.2021 16:31
Sagan to tak po rusku.Jak ruski weszli do naszego domu to chcieli sagan czaju.Latwo cie zdemaskowac.
Stop NWO 21.10.2021 22:09
Morda ss-mana. Faszystowski buhaj i tyle.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo