Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

"Chciał być brytyjskim lordem, a stał się ruską onucą!". Gorąco w Sejmie - MAMY NAGRANIE

Powinniście go natychmiast wyrzucić, bo tolerujecie człowieka, który nie służy Polsce ani Unii Europejskiej. Nie macie jednak odwagi go wyrzucić dlatego, że macie z nim jakieś powiązania - zarzucał z mównicy sejmowej wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba, zwracając się do polityków Platformy Obywatelskiej, którzy nabierają wody w usta w sprawie Radosława Sikorskiego.

Na 63. Posiedzeniu Sejmu, wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba przypomniał wszystkim - którzy chcieliby zapomnieć - o wpisie Radosława Sikorskiego.

- Mija kolejny dzień, mija kolejny tydzień, a w waszych szeregach jest rosyjska dezinformacja - nazywa się Radosław Sikorski. Jak to możliwe, że wasz minister spraw zagranicznych mówił „poddajcie się, albo zginiecie”? Jak to możliwe, że wasz minister spraw zagranicznych mówił, że Nord Stream 2 to dobry projekt? - pytał zgromadzonych polityków Platformy Obywatelskiej.

Ozdoba nawiązał do twitterowego wpisu polityka PO, w którym ten podziękował Stanom Zjednoczonym za rozszczelnienie nitek Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Sformułowanie było szeroko komentowane od Moskwy - gdzie przysłużyło się propagandzie - przez całą Europę, aż po Waszyngton.

Ozdoba nie przerywał:

„mam jedno pytanie: dlaczego nie reagujecie? Ten człowiek chciał być brytyjskim lordem, a stał się zwykłą ruską onucą z Chobielina”.

- Taka jest prawda! Powinniście go natychmiast wyrzucić, bo tolerujecie człowieka, który nie służy Polsce ani Unii Europejskiej. Nie macie jednak odwagi go wyrzucić dlatego, że macie z nim jakieś powiązania - wskazał na koniec.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

am
Wczytuję ocenę...
Wideo