"A co to ma za znaczenie?" - PO chce... przewidywania przyszłości! To zarzucają prezesowi PiS

Goszczący w Radiu Zet polityk Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński tak bardzo zagalopował się w krytykowaniu rządzących, że najwyraźniej chciałby, by Jarosław Kaczyński miał... zdolność jasnowidzenia.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Marcin Kierwiński
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

W sobotę rano w radiu RMF FM wyemitowany został wywiad z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Wicepremier mówił o swoim powrocie do rządu czy planach zorganizowania referendum w sprawie nielegalnych migrantów. 

Czego zabrakło? W ocenie Marcina Kierwińskiego z Platformy Obywatelskiej, odniesienia się do sytuacji w Rosji - czyli tzw. "buntu Prigożyna". Wywiad z Kaczyńskim wyemitowany został rano, mniej więcej wtedy, kiedy spływały pierwsze informacje ze wschodu. 

"Rano, gdy Kaczyński był w radiu, powinien odnieść się do tego, co dzieje się w Rosji" - ocenił polityk PO Marcin Kierwiński. - Ale wie pan, że to był wywiad nagrany w piątek? - zapytał go Bogdan Rymanowski. "A co to ma za znaczenie?" - zapytał Kierwiński, nie domyślając się, że przecież w piątek nikt jeszcze nie mógł wiedzieć o tym, co robi Prigożyn. 

Jak widać, Platforma Obywatelska w swojej krytyce zachodzi daleko: będzie wymagać od rządzących... jasnowidzenia?

 Źródło: Radio Zet, niezalezna.pl

 

#Marcin Kierwiński #Platforma Obywatelska

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo