Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

"Nic nie trwa wiecznie! Niech pan Tusk to wie" - Kluby GP licznie obecne na proteście przed Sejmem

"Od pierwszego dnia tych bandyckich rządów, od pierwszego ich przestępstwa wobec polskiej konstytucji, polskich ustaw, nie milczymy. Jesteśmy na ulicach!" - mówił podczas protestu przed Sejmem Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego Klubu Gazety Polskiej. Klubowicze licznie przybyli na protest.

Adam Borowski
fot. B. Kalich - Gazeta Polska

Przed Sejmem w Warszawie odbył się protest w obronie ks. Michała Olszewskiego i dwóch urzędniczek zatrzymanych w sprawie Funduszu Sprawiedliwości. Jak wynika z ich relacji, po zatrzymaniu byli torturowani. W proteście licznie uczestniczą Kluby Gazety Polskiej.

- Od pierwszego dnia tych bandyckich rządów, od pierwszego ich przestępstwa wobec polskiej konstytucji, polskich ustaw, nie milczymy. Jesteśmy na ulicach! - mówił podczas protestu przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Warszawie Adam Borowski.

"Nic nie trwa wiecznie! Niech pan Tusk to wie" - dodawał Borowski, zaznaczając, że "nie możemy milczeć".

My, ludzie wolni, miłujący Polskę, którzy chcą ją wielką, sprawiedliwą, suwerenną, musimy być gotowi na ofiary, na to, że pójdziemy do więzień, że będą nas zwalniać z pracy. Że będą nas karać finansowo!

– kontynuował.

- Oni zaczynają od Kościoła! Oni chcą Kościół obrzydzić! Wielkie dzieła, które robią, chcą zbrukać kryminalnymi zarzutami. Zarzucają księdzu pranie brudnych pieniędzy. Nie wierzmy w te zarzuty. Przypomina mi to czysty bolszewizm lat osiemdziesiątych... - dodał Borowski.

"Uwolnić księdza, zamknąć Bodnara!" - skandował tłum. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Adam Borowski

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo