"As" służb PO-PSL dał się nabrać w sieci. Podał wpis fałszywego Tuska, który twierdzi, że jest... Niemcem

Gen. Piotr Pytel w sposób kuriozalny oskarżał rząd i polityków PiS o sprzyjanie Rosji - choć sam ma zarzuty związane z przekroczeniem uprawnień w zakresie współpracy z rosyjską FSB. Dziś były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego w latach 2014-2015 skompromitował się, podając na portalu X (dawniej Twitter) wpis fałszywego Donalda Tuska. Jest w nim mowa, że Tusk jest... Niemcem.

Piotr Pytel
Gazeta Polska/Tomasz Hamrat

Były szef SKW, związany z Koalicją Obywatelską jako ekspert, zasłynął z zarzutów ws. nielegalnej współpracy jego służby z FSB bez wiedzy premiera Donalda Tuska. Aktywność Pytla w sieci sprowadza się do wspierania opozycji. Generał pochwalił się np. obecnością na "marszu miliona serc". 

Dziś jednak Pytel zaliczył poważną wpadkę. Okazało się, że człowiek, który powinien z racji pracy w służbach specjalnych oddzielać fakenewsy od prawdy, nie potrafi rozróżnić oficjalnego konta Donalda Tuska na platformie X od satyrycznego. 

- Na TVP Info wam tego nie pokażą. Na Marsz Miliona, przybyło dokładnie 1 389 951 Polaków! (oraz 2 Niemców, w tym ja) Jarosławie, twój koniec już nadchodzi. Achtung! - napisał internauta, podszywający się pod lidera KO. 

Wpis bez zastanowienia podał dalej Pytel. Wypada pogratulować przenikliwości. 

Pytel będzie jednym z "bohaterów" dzisiejszego odcinka serialu dokumentalnego "Reset".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Piotr Pytel #Donald Tusk #Marsz miliona serc #opozycja

gie
Wczytuję ocenę...
Komentarze (54)
Anonim 29.10.2023 12:11
To nie do wiary jak ten prymitywny kacap ( towarzysz Wańka) pytel czy jak mu tam może jeszcze dziś nosić mundur polskiego generała
a propos 04.10.2023 07:25
jak na wartość treści i zawartości tekstów owych panów na tym portalu X to nic innego jak szczeniackie popisy na poziomie rozbrykanego rekruta
Anonim 04.10.2023 07:09
Ta fotka pana Mariusza to pola lawendy, niesamowite; co ludzie potrafią zrobić ze zdjęciem rzeczywistości; ogrody warszawskie?
Anonim 04.10.2023 00:23
Tak mało,ja byłem pewny że było minimum 138000000 Polaków i200 Niemców.
Olej 04.10.2023 00:04
Reset stawia jedno zasadnicze pytanie; Dlaczego tak rozległa agentura nie została zlikwidowana przez polskie państwo ? Dlaczego ludzie działający na szkodę państwa, działający na granicy zdrady są wolni i aktywni politycznie przeciw aktualnej władzy ? O co w tym wszystkim chodzi ?
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo