Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"As" służb PO-PSL dał się nabrać w sieci. Podał wpis fałszywego Tuska, który twierdzi, że jest... Niemcem

Gen. Piotr Pytel w sposób kuriozalny oskarżał rząd i polityków PiS o sprzyjanie Rosji - choć sam ma zarzuty związane z przekroczeniem uprawnień w zakresie współpracy z rosyjską FSB. Dziś były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego w latach 2014-2015 skompromitował się, podając na portalu X (dawniej Twitter) wpis fałszywego Donalda Tuska. Jest w nim mowa, że Tusk jest... Niemcem.

Piotr Pytel
Gazeta Polska/Tomasz Hamrat

Były szef SKW, związany z Koalicją Obywatelską jako ekspert, zasłynął z zarzutów ws. nielegalnej współpracy jego służby z FSB bez wiedzy premiera Donalda Tuska. Aktywność Pytla w sieci sprowadza się do wspierania opozycji. Generał pochwalił się np. obecnością na "marszu miliona serc". 

Dziś jednak Pytel zaliczył poważną wpadkę. Okazało się, że człowiek, który powinien z racji pracy w służbach specjalnych oddzielać fakenewsy od prawdy, nie potrafi rozróżnić oficjalnego konta Donalda Tuska na platformie X od satyrycznego. 

- Na TVP Info wam tego nie pokażą. Na Marsz Miliona, przybyło dokładnie 1 389 951 Polaków! (oraz 2 Niemców, w tym ja) Jarosławie, twój koniec już nadchodzi. Achtung! - napisał internauta, podszywający się pod lidera KO. 

Wpis bez zastanowienia podał dalej Pytel. Wypada pogratulować przenikliwości. 

Pytel będzie jednym z "bohaterów" dzisiejszego odcinka serialu dokumentalnego "Reset".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Piotr Pytel #Donald Tusk #Marsz miliona serc #opozycja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
gie
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo