Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Manifestacja przed Sejmem. Prezes PiS Jarosław Kaczyński przeciwko torturom: "To jest bandytyzm"

- To jest przekroczenie pewnego rubikonu. To jest bandytyzm - powiedział w trakcie manifestacji przed Sejmem prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk odniósł się w ten sposób do doniesień, że zatrzymani w związku z rzekomą aferą wokół Funduszu Sprawiedliwości są poddawani torturom.

Jarosław Kaczyński
fot. B. Kalich - Gazeta Polska

Dziś przed Sejmem RP odbywa się manifestacja przeciwko torturom, jakim poddawani byli zatrzymani w związku z rzekomą aferą wokół Funduszu Sprawiedliwości ks. Michał Olszewski oraz jedna z dwóch zatrzymanych urzędniczek resortu sprawiedliwości. W relacjach, które szeroko opisaliśmy na portalu Niezalezna.pl, opowiedzieli o wstrząsających warunkach, w jakich byli przetrzymywani. 

W trakcie dzisiejszego wydarzenia prezes PiS Jarosław Kaczyński przekazał kolejne szokujące informacje w sprawie. Podkreślił, że nie ma wątpliwości, iż zatrzymani są poddawani torturom. Zaznaczył, że tak definiuje je Trybunał Praw Człowieka. 

Dodał, że nie ma nic przeciwko wyjaśnianiu nieprawidłowości, ale przeciwko torturom "ma wszystko". - To jest przekroczenie pewnego rubikonu. To jest bandytyzm - podkreślił.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo