Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

„Bądźmy czujni, nie dajmy się zmanipulować“. Morawiecki: Dlatego tak ważna jest Telewizja Republika

- Bądźcie czujni, wszyscy bądźcie czujni i bądźcie aktywni - aktywni w mediach społecznościowych, w rozmowach z sąsiadami, na spotkaniach towarzyskich. To jest nasza jedyna broń - mówił na spotkaniu z mieszkańcami Ciechanowa były premier Mateusz Morawiecki. Polityk Prawa i Sprawiedliwości podziękował Telewizji Republika, która jako jedna z nielicznych zapewnia Polakom dostęp do niezmanipulowanych informacji.

Mateusz Morawiecki w Ciechanowie
@pisorgpl - x.com

Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują objazd Polski. Dziś w Ciechanowie gościł były premier Mateusz Morawiecki. Na spotkaniu z mieszkańcami miasta poruszył wątek manipulacji w sprawie kluczowych dla Polski inwestycji.

"Do władzy doszła ekipa,  przynajmniej dyletantów, którzy chcieli już w pierwszych tygodniach powiedzieć "nie" dla CPK, "nie" dla atomu i "nie" dla portu kontenerowego w Świnoujściu, czyli "nie" dla tych elementów naszego planu rozwojowego, które podniosły tak mocno na wyższy poziom Rzeczpospolitą"

– mówił Morawiecki. Jego zdaniem istnieje zagrożenie, że przestępstwa VAT staną się znów powszechne. - Oni chcą uśpić, skoro mają czelność już w pierwszych tygodniach zamykać strategiczne projekty dla Polski, to pomyślcie co mogą zrobić w dalszej przyszłości - powiedział.

Ograniczenie przekazu

Zaapelował do zebranych o czujność i aktywne rozmowy - zarówno w mediach społecznościowych, jak i na spotkaniach towarzyskich. Podkreślił, że jest to szczególnie ważne w kontekście przejęcia mediów przez władzę i nie ma już wielu telewizji, które przekazują czystą prawdę.

"Tam, gdzie my idziemy, próbują manipulować. Dlatego apelowałem - nie dajmy się zmanipulować. Dlatego tak ważna jest też Telewizja Republika. Dziękuję Telewizji Republika, że jest z nami, bo dostęp do informacji jest czymś szczególnie istotnym" 

– powiedział.


 Źródło: niezalezna.pl

 

#Mateusz Morawiecki #media #manipulacja #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo