Wojna w PSL zagrozi Tuskowi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Rutkowski schwyta pytona?

Do walki z siejącym postrach na Mazowszu pytonem dołączył Krzysztof Rutkowski. Nareszcie ktoś z kompetencjami! Sześcian zdobiący jego głowę odstraszyłby największego potwora.

Nauka od postaw

Prezenterka TVN Anna Kalczyńska zapłaciła ponad 1000 zł za ośmiogodzinny pakiet nauki… biegania. „Okazało się, że robię wszystko źle” - wyznała na Instagramie. To teraz jeszcze ekspresowy kurs alfabetu i przeżuwania pokarmów stałych. Jak szaleć to szaleć.

Koty na cenzurowanym

Odkąd Lisio, czyli rudy kot dr. Jerzego Targalskiego zrobił międzynarodową karierę, dumnie prężąc się przed kamerą holenderskiej telewizji, na Czerskiej wybuchła panika. Redaktor Czuchnowski zaczął nawet poważnie zastanawiać się, czy posiadanie kota nie sprawi, że automatycznie zostanie uznany za PiS-owca. To teraz jeszcze pozostaje zrezygnować z komunikacji miejskiej i zaopatrzyć się we własne, nieskażone PiS-em powietrze. Tak na wszelki wypadek.

Rutkowski na tropie gada

Do walki z  siejącym postrach na Mazowszu pytonem dołączył Krzysztof Rutkowski. Nareszcie ktoś z kompetencjami! Sześcian zdobiący jego głowę odstraszyłby największego potwora. 
 

Sławomir kontra Zenek

Gwiazda disco polo Zenon Martyniuk nie może pogodzić się z konkurentem Sławomirem, któremu zarzucił fałszowanie tzw. „słuchalności” na YouTube. Nieładnie panowie. Zamiast się kłócić, moglibyście wylansować wspólnie jakiś przebój. Mogłoby lecieć mniej więcej tak: „Zenek, Zenek w Zakopanem, zaprzyjaźnił się z bananem”. Że niby ma sensu? Na pewno większy niż polewanie się szampanem. Bo kto to widział, tak marnować alkohol?

Rażące niedopatrzenie

Podczas gdy resort kultury chwali się zakupem kolekcji Czartoryskich i opieką nad kolejnymi muzeami, okazały zamek w samym sercu puszczy noteckiej nadal nie otrzymał rządowego dofinansowania. Panie ministrze, czekamy na uroczyste podpisanie umowy o współprowadzeniu. Najlepiej przez CBA.

NIE PRZEGAP: "#FijołkiWgłowie" ukazują się co tydzień w "Niecodziennej Gazecie Polskiej" (dodatku weekendowym do "Gazety Polskiej Codziennie"). Następna porcja komentarzy już w sobotę w kioskach!

 Źródło:

 

##FijołkiWgłowie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Fijołek
Wczytuję ocenę...
Wideo