Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Andrzej Olszewski,
07.01.2016 19:33

Zablokować reformy anarchią

Wydarzenia wokół Trybunału Konstytucyjnego pokazują, że niektórzy byli i obecni sędziowie tej instytucji chętnie biorą udział w działaniach anarchizujących Polskę.

Wydarzenia wokół Trybunału Konstytucyjnego pokazują, że niektórzy byli i obecni sędziowie tej instytucji chętnie biorą udział w działaniach anarchizujących Polskę. Prawne autorytety związane z PO wygłaszają opinie sprzeczne z legalnym porządkiem i konstytucją.

Ujawnione nagrania, na których Grzegorz Schetyna mówi o wyprowadzeniu na ulice miliona ludzi i szkalowaniu polskiego rządu w Brukseli, wskazują na wpisanie się tej grupy w przygotowywany plan polityczny, którego bez ich udziału nie da się urzeczywistnić. Główne media robią wszystko, aby osobiste opinie jeszcze niedawno prawie nieznanych sędziów brzmiały jak orzeczenia TK. Wygłaszane interpretacje prawne stanowią argumenty dla brukselskich pohukiwaczy, że w Polsce rząd narodowosocjalistyczny dokonuje zamachu stanu. Absurdalność tych opinii nie ma żadnego znaczenia. Liczyć się będzie brutalna siła nacisku na obóz zmian. Dopełnieniem scenariusza są wypowiedzi pani socjolog, która według swojej prywatnej diagnozy snuje przypuszczenie, że nie wszyscy posłowie PiS‑u wytrzymają napięcie i może dojść w tej partii do rozłamu. Celem jest trwanie III RP i blokada reform. Dla dobra Polaków to nie może się ziścić.