Jałocha opisuje co się działo podczas procesu przeciwko TVN. "W podobnej sytuacji jest was bardzo wielu"

W tej historii jest wszystko co telewizja kocha. Silna korporacja, duża prawnicza kancelaria, intrygi, kłamstwa i szczęśliwy sądowy finał – pisze o prawomocnej wygranej z telewizją TVN były prezenter stacji Robert Jałocha. Wyrok otworzył oczy niektórym internautom. „ Patrząc z kanapy na ekran telewizora wygląda, że praca w takiej stacji to przyjemność i wszyscy są zadowoleni” – czytamy w komentarzach pod wpisem. Ośmielony postawą Jałochy, publicznie głos zabrał też pracownik TTV - stacji należącej do TVN Warner Bros.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
W TVN nikt nie "obchodził prawa", tylko po prostu je łamał i dziś nie jest już bezkarny
Fot. Tomasz Jedrzejowski/Gazeta Polska

Przed kilkoma dniami były reporter TVN24 i „Faktów” TVN Robert Jałocha wygrał prawomocnie w drugiej instancji sądowy spór ze stacją z Wiertniczej.

„Trudno być szczęśliwym, kiedy ktoś, komu poświęca się 10 lat życia, marnuje mu kolejne trzy. Nie czuję radości, raczej jestem rozczarowany tym, że musiałem przez to przechodzić Wygrałem. Wyrok jest prawomocny"

– napisał w mediach społecznościowych Robert Jałocha, komentując koniec sądowej batalii z byłym pracodawcą.

“W TVN nikt nie "obchodził prawa", tylko po prostu je łamał”

Dziś Jałocha opublikował kolejny wpis. Tym razem szerzej odnoszący się do batalii z medialnym molochem. „Niestety prawomocny wyrok wcale nie kończy tej sprawy. Przede mną walka o nieodprowadzane składki, nadgodziny, urlopy i odszkodowanie za wypadek w pracy” – wymienia.

Jałocha przekonuje, że w podobnie trudnej sytuacji pozostaje wielu pracowników TVN. „Dzwonicie, piszecie, gratulujecie i wszyscy słyszycie ode mnie to samo zdanie. Tak, warto walczyć, bo nikt nie ma prawa okradać nas z przyszłości. I w mówieniu o tym głośno bądźmy nawet odważniejsi niż Sąd, który orzekał w mojej sprawie. W TVN nikt nie "obchodził prawa", tylko po prostu je łamał i dziś nie jest już bezkarny” – czytamy dalej.

Internauci gratulują odwagi, inni dziękują za wytrwanie w procesie do gorzkiego, ale wartościowego finału. Jeden z internautów zapowiada analogiczną walkę ze swoim pracodawcą. W informacjach na profilu mężczyzny czytamy, że zajmuje się reżyserią w… TTV – stacji należącej do TVN Warner Bros.

Wyrazy uznania ślą też Mariusz Zielke czy Jacek Wrona.

„Nie chcą, aby dowiedziano się, jak wyglądało to bagno”

Przegrany przez TVN proces komentował dla nas były operator tej stacji Kamil Różalski. Mężczyzna zapowiadał wówczas ujawnienie nazwisk sędziów, którzy uwzględniali wnioski TVN o wyłączenie jawności postępowań w podobnych sprawach.

Cała rozmowa dostępna TUTAJ.

 Źródło: niezalezna.pl, Facebook, Twitter

 

#TVN #Robert Jałocha #proces z TVN

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo