Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Dowiedz się więcej »

"TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust". Akcja w obronie wolności słowa na billboardzie w centrum Warszawy!

Akcja w obronie wolności słowa zatacza coraz szersze kręgi! Na rogu ulicy Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie na dużym ekranie wyświetlane są grafiki dotyczące ostatnich działań telewizji TVN oraz Donalda Tuska. W centrum stolicy zobaczy to mnóstwo osób. To będzie najpopularniejszy billboard w Polsce!

Tak wygląda ekran na rogu Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich
Bartosz Kalich/GazetaPolska

Od kilku dni trwa akcja mediów Strefy Wolnego Słowa, zachęcająca do wysłania do do instytucji w Polsce i za granicą, oraz do posłów i senatorów protestu przeciwko cenzurze, jaką chce wprowadzać telewizja TVN. Akcja rozszerza swój zasięg! W najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska" załączona zostanie specjalna naklejka "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust".

Zanim jednak dostaniemy naklejkę z najnowszym wydaniem "GP", ruszyła już akcja plakatowa i billboardowa dotycząca akcji w obronie wolności słowa. Jeden z billboardów zobaczyć można już na rogu Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie. 

 

#StopCenzurze. "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust"

„TVN kłamie”, „TVN podaje informacje, które chronią Putina”, „TVN ukrywa prawdę o katastrofie smoleńskiej”, „Publikacje TVN są zmanipulowane” – wydania zakazu wypowiadania takich słów domaga się od sądu działająca w Polsce telewizja TVN od mediów Strefy Wolnego Słowa oraz TVP Info. 

Jeśli nie zgadzasz się na cenzurę, której wprowadzenia przez sąd domaga się stacja TVN, nie bądź bierny! Zalejmy naszymi protestami polskie, europejskie i światowe instytucje zajmujące się kwestią wolności słowa i praw człowieka. Tekst protestu (w wersji POLSKIEJ lub ANGIELSKIEJ) można wysłać do instytucji w Polsce i za granicą, oraz do Twoich przedstawicieli w polskim Sejmie i Senacie oraz Parlamencie Europejskim!

W środę w "Gazecie Polskiej" będzie specjalna naklejka, a już od dziś rusza akcja plakatowa. Można pobrać i wydrukować plakat!

- Zachęcamy do drukowania i rozlepiania plakatów, jeśli ktoś dysponuje wolnymi powierzchniami, gdzie może je umieścić. Walczmy z cenzurą. Bez wolności słowa nie będzie demokracji. Nie damy się zastraszyć, przed wyborami wolność słowa to rzecz kluczowa

- apeluje Tomasz Sakiewicz.

TUTAJ można pobrać plakat "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust"

 Źródło: niezalezna.pl

 

#TVN #Donald Tusk #wolność słowa #TVN cenzuruje

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo