Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Tytus Hołdys pisał, że "TVP zeszło do poziomu rynsztoka". Teraz współpracuje z portalem... związanym z Telewizją Polską

Tytus Hołdys, syn znanego z antyrządowych komentarzy muzyka Zbigniewa Hołdysa, jeszcze kilka lat temu mocno krytykował Telewizję Polską, twierdząc nawet, że "TVP zeszło do poziomu rynsztoka, a dziennikarze, którzy firmują to miejsce swoją osobą, mieszają w szambie". Teraz Hołdys junior został współpracownikiem nowego portalu internetowego, który uruchomiła... Telewizja Polska.

Facebook.com/WinyloKino - Tytus Hołdys

"Zaorać TVP. Nie da się tego szamba naprawić" - pisał pewien czas temu na Twitterze Tytus Hołdys, syn Zbigniewa Hołdysa, znanego z antyrządowych postaw muzyka.

"TVP zeszło do poziomu rynsztoka, a dziennikarze, którzy firmują to miejsce swoją osobą, mieszają w szambie" - to też wpis Hołdysa juniora.

Wydaje się jednak, że Tytus Hołdys zmienił zdanie na temat współpracy z TVP i sam postanowił publikować na nowym portalu internetowym Swipeto.pl, który jest inicjatywą... Telewizji Polskiej.

Na stronie portalu, w zakładce "Twórcy", widzimy nazwisko Tytusa Hołdysa jako autora dwóch artykułów.

Na Facebooku Hołdys junior zamieścił obszerne oświadczenie. Bardzo mętne.

"Bardzo łatwo jest patrzeć na coś i kogoś przez wąziutką lunetkę z własnej wieży pewności. W końcu za chwilę odbędzie się kolejna wielka sportowa impreza i wszyscy przeciwnicy obecnych mediów publicznych zapewne nawet przez chwilę nie włączą w ramach protestu choćby jednego meczu naszej reprezantacji (przypomnę, że prócz dotacji z budżetu każde medium - nawet publiczne - żyje z reklam, a te „żrą” najlepiej kiedy jest wysoka oglądalność lub klikalność)" - czytamy we fragmencie wpisu.

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mn
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo