Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Telewizja Republika nie zwalnia tempa! Gigantyczne przyrosty oglądalności w maju (rok do roku)

Telewizja Republika umacnia się na podium. Stacja w maju br. odnotowała drugą najwyższą miesięczną oglądalność w historii nadawania - średni dobowy udział wyniósł 2,98 proc. To skok niemal o 3000 procent, w porównaniu do maja ubiegłego roku. Liderem pozostaje TVN24. TVP Info zaś znajduje się na równi pochyłej, pozostając już poza TOP3 stacji publicystyczno-informacyjnych w Polsce.

TV Republika
Gazeta Polska - Marcin Pegaz/

Średni dobowy udział TVN24 w maju 2024 roku wyniósł 6,01 proc., po wzroście względem analogicznego okresu rok wcześniej o 15,35 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, które omawia portal Wirtualnemedia.pl.

Na drugim miejscu uplasowała się Telewizja Republika z wynikiem 2,98 proc. To delikatny spadek w porównaniu do kwietnia br. kiedy stacja zamknęła miesiąc ze średnim dobowym udziałem na poziomie 3,04 proc. Porównując rok do roku miesiąc maj, TVR zaliczyła 2880-procentowy skok oglądalności.

Przypominamy, że Telewizja Republika wciąż walczy o miejsce na multipleksie. Niewykluczone, że pierwsze decyzje zapadną jeszcze w czerwcu br.

Podium zamknęła stacja Polsat News z 1,57 proc. udziału, po spadku względem maja 2023 roku o 4,84 proc.

Dziesiątki procent udziału w czasie antenowym traci TVP Info. Średni miesięczny wynik stacji wyniósł 1,27 proc. (po spadku o 72,86 proc.).

Wzrost warty odnotowania zaliczyła też stacja wpolsce.pl. Po skoku r/r o 1133 proc., stacja zajmuje ósme miejsce z wynikiem 0,03 proc.

 Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

am
Wczytuję ocenę...
Wideo