Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Michał Rachoń: Dzisiaj TV Republika rusza po multipleks. Idziemy złożyć stosowne dokumenty

- Bardzo prosimy Państwa o wsparcie, dziś rozpoczynamy wielką batalię, ona będzie trudna, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, ona będzie wymagała państwa zaangażowania, i też nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, ona będzie wymagała od nas wszystkich wysiłku, by móc budować dom wolnego słowa. Ruszamy dzisiaj po multipleks, idziemy złożyć dzisiaj dokumenty do stosownego urzędu - powiedział dzisiaj rano w TV Republika Michał Rachoń, dyrektor programowy stacji.

TV Republika
Bartosz Kalich - /Gazeta Polska

- Rozwój naszej stacji jest możliwy tylko dzięki Państwa wsparciu, to jest Państwa stacja, to jest dom wolnego słowa, to jest miejsce, które budujemy razem. Proszę o wsparcie i włączenie się w tę akcje. Batalia o multipleks właśnie się zaczyna i nie uda nam się tej drogi przejść bez Państwa wsparcia - dodał Rachoń.

TV Republika od kilku miesięcy zapowiada starania o wejście na multipleks ogólnopolski.

Telewizja Republika od kilku miesięcy notuje nieprzerwany, bardzo dynamiczny wzrost oglądalności. Według najnowszych badań, Republika znalazła się na ósmym miejscu najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych w Polsce. W kategorii stacji informacyjnych goni prowadzący TVN24, pozostawiając resztę konkurencji w tyle. TV Republika jest także zdecydowanym liderem wśród stacji informacyjnych z kapitałem polskim.

Byłoby absolutnym skandalem, gdyby TV Republika, która ubiega się o miejsce na multipleksie, tego miejsca nie otrzymała. To jest oczywiste. W tej sytuacji, w jakiej jesteśmy, jeśli chodzi o rynek medialny w Polsce, brak równowagi na nim i sytuacji, w której TV Republika rośnie, i to bardzo mocno, gigantycznie rośnie w ostatnich miesiącach, ma absolutnie zapewnione miejsce na multipleksie. Ktokolwiek by się sprzeciwił TV Republika na multipleksie, działałby niezgodnie z prawem, nie wspominając, że działałby też niezgodnie z interesem Polaków, bo TV Republika jest tą jedyną stacją - obok TV Trwam - która próbuje równoważyć rynek medialny

– powiedział były minister edukacji i nauki, prof. Przemysław Czarnek.

Gdzie oglądać Telewizję Republika?

Telewizja Republika łącznie dociera do około ośmiu milionów osób miesięcznie. Obecnie telewizja ta ma 60 procent zasięgu technicznego w skali kraju i może pochwalić się dużą dostępnością. Republikę można oglądać u największych operatorów, na lokalnych multipleksach, ale też w internecie.

TV Republika nadaje na MUX L1 w Jeleniej Górze oraz na MUX L3 w Częstochowie, Tomaszowie Mazowieckim i w Łodzi. Multiplexy L1 i L3 należące do polskiej grupy medialnej MWE Networks.

Telewizja Republika jest również dostępna na MUX L4 we Wrocławiu i w Świdnicy na kanale 27. Jest to dodatkowy kanał na którym Telewizja Republika jest dostępna we Wrocławiu, w ramach MUX-a L4, należącego do polskiej firmy MWE. 

TV Republika nadaje też na MUX L2 w standardzie HD, DVBT2 na terenie Śląska, Małopolski do granic Krakowa i części Śląska opolskiego

Republikę oglądać można również na lokalnych MUX-ach: MUX lokalny TVS Katowice Kosztowy oraz MUX-y lokalne B-cast: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław

Telewizja Republika dostępna jest u następujących operatorów:

w Polsat Box od pakietu M - pozycja 67
w Canal Plus od pakietu Relaks+ - pozycja 64
w UPC Polska kanał jest dostępny od pakietu Max. Pozycja EPG: 29 lub 340 (w zależności od typu dekodera)

Klienci Play mogą oglądać TV Republikę, jeśli mają przynajmniej pakiet Max i Info pozycja EPG: 209

w Orange od pakietu Standard - pozycja 28
w Vectra od pakietu Złoty - pozycja 824
w Netia od pakietu M - pozycja 104
w Toya od pakietu Bogatego - pozycja 630

Ponadto - TV Republika dostępna jest na żywo w serwisie YouTube - KLIKNIJ I OGLĄDAJ!

 Źródło: TV Republika, niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
dm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo