Czy rząd Tuska ma Wielki plan rozbrojenia Polski » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Łódzcy kandydaci PiS do Europarlamentu wsparli starania o nową koncesję dla TV Republika

W środę wieczorem w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się spotkanie tamtejszego Klubu Gazety Polskiej z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, kandydującymi z okręgu łódzkiego. Przy okazji politycy wsparli nadanie nowej koncesji Telewizji Republika.

Łódzcy kandydaci PiS wspierają Republikę
Klub Gazety Polskiej Aleksandrów Łódzki - facebook.com

Telewizja Republika wystąpiła o przyznanie koncesji poprzez złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stacja od miesięcy stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny stacji, zaapelował do Widzów oraz Czytelników o wsparcie tej inicjatywy. Wsparli ją wczoraj także politycy Prawa i Sprawiedliwości, startujący w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim.

Na spotkaniu Klubu Gazety Polskiej w Aleksandrowie Łódzkim obecni byli m.in. Witold Waszczykowski, Waldemar Buda, Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, czy Joanna Lichocka. Podpisali oni listy z głosami poparcia dla TV Republika.

Jak możecie Państwo wesprzeć starania Republiki? Wszystkie szczegóły na temat przygotowanej w tym celu petycji dostępne są w poniższym tekście:

TV Republika walczy o multipleks! Wesprzyj nasze starania i WYŚLIJ petycję do KRRiT!

 Źródło: niezalezna.pl, Klub GP Aleksandrów Łódzki, Facebook

 

#Waldemar Buda #Agnieszka Wojciechowska van Heukelom #Witold Waszczykowski #Joanna Lichocka #Kluby Gazety Polskiej #Aleksandrów Łódzki #Telewizja Republika

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wideo