Gala Wartości i Wrażliwości. List Marszałek Sejmu: "Przyjmijcie Państwo wyrazy najwyższego uznania"

- Przyjmijcie Państwo wyrazy najwyższego uznania za Wasze wybitne osiągniecia i ogromny wkład w budowę pozycji naszego kraju, za budowę prestiżu Polski na arenie międzynarodowej oraz szlachetne postawy. Dzięki Państwa pracy nasza ojczyzna jest bezpieczna i bogatsza o nowe osiągnięcia - napisała w liście do uczestników i organizatorów drugiej edycji Gali Wartości i Wrażliwości Telewizji Republika.

Elżbieta Witek
Zbyszek Kaczmarek

Gala Wartości i Wrażliwości

Gala Wartości i Wrażliwości to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu podkreślenie znaczenia fundamentalnych wartości, empatii oraz troski o otaczający nas świat. W tym roku odbywa się już druga edycja. 

List do uczestników gali skierowała marszałek Sejmu Elżbieta Witek. 

"Szacowni Państwo, serdecznie pozdrawiam wszystkich zgromadzonych na uroczystej gali oraz widzów oglądających to wydarzenie. Cieszę się, że inicjatywa uhonorowania wyjątkowych postaw osób i idei, wartości i wrażliwości, jest kontynuowana. Gorąco dziękuję organizatorowi za to cenne przedsięwzięcie. Chciałabym wyrazić uznanie dla Państwa działań. Telewizja Republika nie tylko przekazuje informacje z kraju i ze świata, ale także jest miejscem publicznej debaty. Promuje piękne wartości zakorzenione w polskiej kulturze. Za to jestem państwu niezwykle wdzięczna, gdyż w szerokiej medialnej przestrzeni informacje o szlachetnych działaniach giną w gąszczu informacji nieważnych"

– napisała marszałek.

Witek wskazała, że "jesteście nie tylko specjalistami w stawianiu pytań, ale też także w poszukiwaniu prawdy o świecie: wskazywaniu dobrych wzorców zachowań i promowaniu szlachetnych działań, czego najlepszym dowodem jest dzisiejsza uroczystość".

"Żałuję, że nie mogę osobiście przekazać gratulacji laureatom tegorocznej edycji. niniejszym czynię to tą drogą. Jednocześnie składam gorące podziękowania za aktywność, za wielkie dzieło, którego jesteście Państwo twórcami. Reprezentujecie różne dziedziny, wykonujecie różne zawody, ale łączy was pasja, charyzma, odwaga oraz wytrwałość w realizacji planów służących dobru wspólnemu. Przede wszystkim, troska o naszą ojczyznę i jej pomyślność"

– kontynuowała Witek.

Marszałek Sejmu prosiła też o przyjęcie "wyrazów najwyższego uznania za wybitne osiągniecia i ogromny wkład w budowę pozycji naszego kraju, za budowę prestiżu Polski na arenie międzynarodowej oraz szlachetne postawy".

"Dzięki Państwa pracy nasza ojczyzna jest bezpieczna i bogatsza o nowe osiągnięcia. Życzę powodzenia, udanej realizacji projektów, satysfakcji z zawodowej aktywności i sił w pełnieniu codziennych obowiązków. Życzę wszystkim, by twórcza inwencja nagrodzonych osób stała się wzorem a zarazem inspiracją dla ogółu społeczeństwa. Serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku"

– zakończyła.

 Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

 

#Telewizja Republika #Elżbieta Witek

Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo