Z OSTATNIEJ CHWILI
Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe ze Sturmem Graz 1:0 w meczu piłkarskiej Ligi Europy • • •

Portal Niezalezna.pl najpopularniejszym konserwatywnym portalem w Polsce. Dziękujemy!

Portal Niezalezna.pl wśród wszystkich stron w Polsce (łącznie z takimi gigantami jak Google.pl, Allegro.pl czy Wp.pl) odnotował w marcu 2022 r. wzrost i wskoczył na 17. pozycję najczęściej odwiedzanych serwisów informacyjnych i medialnych w Polsce.

niezależna.pl

Analiza rankingu najczęściej odwiedzanych serwisów informacyjnych i medialnych w Polsce na marzec 2022 r. nie pozostawia wątpliwości wyprzedzamy takie strony jak dorzeczy.pl, wpolityce.pl, fronda.pl oraz naszdziennik.pl.

SimilarWeb.com -  branżowy portal internetowy obsługujący takie firmy jak PayPal, eBay Inc., Flipkart, czy Adidas - opublikował niedawno comiesięczny ranking stron internetowych w Polsce i na świecie.

 Źródło: niezależna.pl, similarweb.com

 

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Komentarze (19)
Anonim 19.04.2022 17:36
KOCHAMY NIEZALEZNA, wszystkie artykuly i tych co komentuja.SUPER POLACY Z NIESAMOWITYM INTELEKTEM I HUMOREM.Jeden znajomy powiedzial ze zawsze czyta NIEZALEZNA i bardzo lubi komentarze co sa super.Sam nie komentuje.GRATULACJE NIEZALEZNA.
Anonim 19.04.2022 14:12
Jest też aplikacja Niezależnej na telefon, ale w ogóle nie nadaje się do użytku. KADORAZOWO pyta o przyzwolenie na ciasteczka i to samo w sobie zniechęca spore grono czytelników do korzystania z tej aplikacji. Zróbcie z tym coś, by można swobodnie korzystać z tego dobrodziejstwa, by połowa ekranu nie została zasłonięta niepotrzebnym paskiem. Nie każdy ma 6-7 cali na ekranie smartfona.
Anonim 19.04.2022 16:29
100/100. Więcej luzu i szybszych serwerów. Bo czasami Chrome opóźnia wejście na portal.
suwerena znki zapytania 19.04.2022 13:41
WAŻNE ... Kiedy oficjalny płatny agent niemiecki Donald Manfred Tusk doczeka się prokuratorskich zarzutów współudziału w zbrodni smoleńskiej z 19 kwietnia ???
rehabilitant.. 19.04.2022 14:03
..gdzieś ten "firer..oPOzycji..zamilkł. ,,OD RANA..nieaktywny,,pijany jeszcze ?..trzeżwieje,,??..
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo