Grudniowe wydanie miesięcznika "Nowe Państwo" już w sprzedaży! A w nim dodatek - wyjątkowa płyta z kolędami

Serdecznie polecamy najnowszy numer miesięcznika "Nowe Państwo". Czasopismo dostępne jest już w salonach sprzedaży oraz w wersji elektronicznej. W numerze poruszono kwestie relacji władz Niemiec oraz Rosji. Tematem numeru jest "BERLIN–MOSKWA zabójcza oś dla Europy". W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, do każdego egzemplarza przewidziano dodatek w postaci płyty CD z kolędami w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Niezalezna.pl

W temacie numeru "BERLIN–MOSKWA zabójcza oś dla Europy" znajduje się kilka publikacji, dotyczących relacji niemiecko-rosyjskich. Czy to właśnie Berlin zachęcił Putina do agresji?

"Od rozbiorów Rzeczypospolitej poczynając, na pakcie Ribbentrop–Mołotow kończąc. Zawsze oznaczało to tragedię dla narodów i państw Międzymorza. Oś Berlin–Moskwa we współczesnej odsłonie również nie wróży nic dobrego. Rządy Gerharda Schroedera i Angeli Merkel - łącznie 23 lata (!) – to złoty okres z punktu widzenia obecnego włodarza Kremla."

- napisał w obszernym artykule Antoni Rybczyński.

Kwestię sprzymierzenia Berlina i Moskwy poruszył również Ryszard Czarnecki w tekście pod tytułem "Widmo Rapallo krąży nad Europą".

W numerze poruszono również temat ostatnich wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Napisał o tym Dawid Wildstein w artykule zatytułowanym "Wygraliśmy i przegraliśmy".

"Niestety – czy tego chcemy, czy nie, tym samym przegrywamy i my, jako element szerszej całości."

- brzmi fragment tekstu.

Te i inne teksty znajdziesz w najnowszym numerze miesięcznika "Nowe Państwo". Sięgnij już dziś!

 Źródło: niezalezna.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo