Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

#DziękujeMyZaOdwagę. Już w środę w "Gazecie Polskiej" - specjalny plakat!

Już w jutrzejszej "Gazecie Polskiej" specjalny plakat naszej akcji #DziękujeMyZaOdwagę. Chcesz podziękować lekarzowi, pani z osiedlowego sklepiku, farmaceucieCzerwony ozdobny znak zapytania Jeśli tak to powieś plakat w oknie domu, w samochodzie, albo zanieś do sklepu i wręcz twojemu bohaterowi!

Specjalny plakat dostępny będzie już od środy, 25 marca, w tygodniku "Gazeta Polska".

Portal Niezalezna.pl wystartował z akcją #DziękujemyZaOdwagę. Dziękujemy w niej - za pośrednictwem mediów społecznościowych - bohaterom trudnych dni, w których zmagamy się z epidemią COVID-19.

Takich ludzi nie brakuje i zasługują oni na szczególne wyróżnienie. Swoje podziękowania zamieszczamy pod hasztagiem #DziękujemyZaOdwagę w mediach społecznościowych!

Chcesz podziękować lekarzowi, pani z osiedlowego sklepiku, farmaceucieCzerwony ozdobny znak zapytania Jeśli tak, to powieś plakat dostępny od jutra w "Gazecie Polskiej" w oknie domu, w samochodzie, albo zanieś do sklepu i wręcz twojemu bohaterowi!

Przypominamy, że możesz bezpiecznie zamówić "Gazetę Polską" do domu w wersji papierowej lub wybrać wydanie elektroniczne w formacie PDF.

Obowiązują specjalne ceny:

  • 15 zł miesięcznie za wydania papierowe + bezpłatna wysyłka
  • 6 zł miesięcznie za wydania elektroniczne w postaci pdf

#ZOSTAŃWDOMU 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Gazeta Polska ##DziękujemyZaOdwagę #plakat

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo